Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy fiúnak, aki még szűz,...

Egy fiúnak, aki még szűz, élvezetesebb úgy elveszteni a szüzességét, hogy egy piercing van a péniszébe ültetve?

Figyelt kérdés

2014. júl. 18. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre nehéz válaszolni. Aki piercing nélkül szexelt először, az nem tudja, milyen lett volna piercinggel, akinek meg előbb volt piercingje, az meg nem tudja, hogy milyen lett volna elsőre piercing nélkül kérdezni. Tapasztalati alapon tehát a kérdésed nem megválaszolható. :)
2014. júl. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nem gondolom, hogy attól élvezetesebb lenne.Bocsi, hogy ide kontárkodom, de nekem sürgős segítség kéne, fogprobléma miatt. Kérem, aki tud segíteni és debreceni nézze meg a kérdést, köszönöm!


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__fogak-szajapolas__58..

2014. júl. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miért nem tetted fel külön kérdésbe?
2014. júl. 18. 23:11
 4/7 anonim ***** válasza:
szerinted mit linkelt be, ha nem a külön kérdést fémf.aszú.?
2014. júl. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja, tényleg. Lehet, majd érdemes lenne egyeztetnünk a fogápolás után, lehet, hogy az orális szex jobb lesz, remélem nő a kérdező.
2014. júl. 18. 23:54
 6/7 anonim ***** válasza:
akár. meg kell ragadni minden alkalmat.
2014. júl. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az nem tudom, de a lányok/nők többsége taszítónak találja a közvetlenül a péniszbe ültetett intim piercinget.


(Ezt olyan férfiaktól olvastam, akinek van többféle, és ez a saját tapasztalatuk.)

2014. júl. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!