Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első együttalvás felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első együttalvás felnőtt korban, hogy zajlott nálatok?

Figyelt kérdés

Én 19 éves vagyok (szűz) ő 34éves.

mire számítsak?

mit vigyek magammal,még sosem aludtam együtt senkivel.



2014. ápr. 7. 10:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem találtál valami normálisabb pasast?
2014. ápr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem is csak alvás lesz szerintem! Úgyhogy gumióvszert mindenképpen!!
2014. ápr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

Guminak szerintem a srácnál kell lennie... Bár elővigyázatosságból te is vihetsz, anélkül semmiképp se engedd. Már persze ha szeretnél is valamit.. Csak addig menj el, ameddig te akarod!

Szerintem vigyél valami szexi kis franciabugyit, toppocskát(aludni), fogkefe, dezodor, stb..

2014. ápr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Én 19 évesen biztosan nem feküdnék egy ágyba szüzen egy majdnem negyvenes surmóval, javaslom te se tedd a saját érdekedben.
2014. ápr. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha még szűz vagy, nem biztos, hogy lesz behatolás, de petting mindenképpen. Bár ezt a pároddal kellene megbeszélned, hogy mi az, ami neked még belefér így az első este.


Semmi különöset nem kell magaddal vinned. Pizsama, fogkefe, pipere cuccok, amiket reggel szoktál használni és óvszer (biztos, ami biztos).

2014. ápr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 4# es!! Mi az hogy majdnem negyvenes surmó?? Harminc felett akkor mindenki surmó szerinted??
2014. ápr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Noydra ***** válasza:
44%

Fiatalabbat nem találtál?

Na mindegy... csak aztán nehogy megbánd, főleg úgy, hogy fogalmad nincs semmiről sem.

Tökéletes naiv célpont.

2014. ápr. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
ne sértésnek fogdd fel de normális esetben egy 19 évesnek egy dupla ennyi idős férfi igen is csak egy surmó, aki szűz lyukra áhitozik. ha mégsem, és ezt nem látja át a lány, akkor majd a kedves felbukkanó feleség meg hasonlók elmagyarázzák neki.:D
2014. ápr. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
34%
Engedd szerintem fenékbe, akkor nem kell gumi, és amúgy is jó fehéret pukizni napokig. Dósa Fannykaah voltam, aki már 13 évesen négerrel szerelmeskedett análisan, orálisan és hüvelyileg egy lépcsőházban.
2014. ápr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem hagy a csávót,ennyi idős korában már család jár egy férfinak,nem egy 19 éves jogilag felnőtt de agyilag még gyerek,nő!

Én 28 évesen,szégyenleném magamat ha 19 éves barátnőm juna,és ezt nem azért mondom hogy megbántsalak hanem azért hogy megvédjelek!

Szóval hagyd a francba,az apád lehetne!


f/28

2014. ápr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!