Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, elmondtátok valakinek,...

Lányok, elmondtátok valakinek, mikor elveszítettétek? Elmondjam?

Figyelt kérdés

Van, aki azt mondja, hogy ez teljesen magánügy. De pl. nekem elmondta a legjobb barátnőm pár nappal később és ő az anyukájának is elmondta és nemrég elveszítettem én is és nem tudom, hogy elmondjam-e, mert a testvérével történt a dolog, aki fiatalabb nálam (neki ez már nem az első volt)...

De valakitől azért jó lenne tanácsot kérnem és csak benne bízom annyira, hogy ilyeneket elmondjak. Viszont mégis csak a testvére... Nem lenne ciki? Inkább ne beszéljek róla?


2014. júl. 23. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Barátnőm magánügyként kezeli, mondjuk az anyja már régóta tudja, de nem nagyon érdeklődött utána.
2014. júl. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De ez a te döntésed.
2014. júl. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igen, következő pasimnak.
2014. júl. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát legjobb barátnőmnek el, el is várja hogy elmondjam, ő is megoszt velem mindent, anyukám már rég megkért hogy szóljak neki ha megvolt, de mélyebben belemenni nem hiszem hogy tudnék vele:D de igazából van még pár nagyon közeli barátnőm akikkel megosztanám, nem tudom, egyszerűen állnak hozzám olyan közel hogy kb mindent elmondok nekik
2014. júl. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!