Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem rég voltam először együtt...

Nem rég voltam először együtt a a barátommal és azóta nagyon fáj ha pisilnom kell mitől lehet? El fog múlni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 27. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
el fog mulni..ha egy hét után sem múlik el véletlen, akkor tessék azonnal nőgyógyászhoz fordulni
2014. júl. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínű el fog múlni! :) de ahogy elöttem is mondták, ha megse mulna el, akkor menj el dokihoz.
2014. júl. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Sex utani holyaghurut :(
2014. júl. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem kell semennyit várni, ha nagyon fáj, azonnal menj orvoshoz. Attól nem fog meggyógyulni, ha nagyon fáj, csak neked lesz rosszabb. Menj orvoshoz! MOST!
2014. júl. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lantos Szilvia válasza:
Azt nem értettem, hogy most volt először életedben szexuális kapcsolat, vagy a mostani pároddal volt első alkalom... én mindenképpen dokihoz mennék, mert lehet hüvelyi fertőzés is, gyulladás egyebek, aminek a szövődményei rosszabbak mint maga a tünet és az alap probléma. Nem vesztesz semmit, felírnak valamit ha kell és rendbejössz...
2014. aug. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Rengeteg folyadékot kell innod,3-4 liter(víz vagy langyos tea)-ez átmossa a veséd és a húgycső vezetéked,ezután nem fog fájni,ha nem múlik néhány napon belül menj orvoshoz,ad gyógyszert!a szexuális együttlét előtt és után érdemes zuhanyozni így elkerülhető a bakteriális fertőzés!remélem tudtam segíteni,jobbulást
2014. aug. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
47%
ezért kell análba tolni. ott jó lesz
2014. aug. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!