Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális eset az első "szexnél"?

Normális eset az első "szexnél"?

Figyelt kérdés

Ma próbáltunk meg másodszor a barátnőmmel lefeküdni, mind ketten szüzek vagyunk!

Először mikor megpróbáltuk az idegtől nem állt fel...oké ugy gondoltam az elsö alkalom, még nem nagydolog.

Ma pedig már ott voltam hogy majdnem átszakadt neki akkor meg tul hamar elmentem...

Ez normális ha még szüzek vagyunk, és bénázunk, vagy velem van a gond?

De mikor meg ugy petingelünk, hogy csak bugyi+gatya és ugy csinálunk, mintha szexelnénk akkor meg birom normálisan és nem megyek el!

Köszönöm a normális és megértő válaszokat!

16/F


2014. júl. 28. 01:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
kösz, remélem ugy lesz
2014. júl. 28. 02:06
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Mikor mi lefeküdtünk a barátommal, mindketten szüzek voltunk. Először mikor feltette a gumit, lelankadt, és utána nem állt fel megint. Majd mikor pár nappal később újrapróbáltuk, akkor ismét hasonló volt, de aztán végül sikerült. Nem ment el hamar, neki csak ez a problémája volt. Ne félj, normális!! Mjad jobb lesz.

2014. júl. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!