Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megéri így elveszíteni a...

Megéri így elveszíteni a szüzességemet?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és nagyon megtetszett egy 37 éves férfi. Neki van felesége és gyereke, de ő is benne lenne egy alkalomban. Én se szeretnék többet, hisz nem akarom tönkretenni a családját. Nagy a vonzódás köztünk. Szerintetek megéri?
2014. júl. 31. 18:01
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Már fél éve tart a "kapcsolatunk". Finom érintések már voltak, de többet nem hagyott a lelkiismeretem. De egyre inkább kezdünk egymásba zúgni. Félek, hogy az egy alkalomból se egy lenne...
2014. júl. 31. 18:14
 12/28 Kerida ***** válasza:
75%

1. azért mert vonzódsz hozzá és 37 éves még nincs szavatolva, hogy jó lesz vele a szex. Így meg az első alkalom egy katasztrófa lesz :/


2. egy igazi nő fontos tulajdonsága a fair play és az empátia. Ebbe a kefélésbe belefolyik a feleség és a gyerek is. Elkerülhetetlen, de az ő életük is. Itt a felelősség megosztott mint a KRESZben. Hiába megy bele a pasi, így, hogy tudod, hogy van családja, a felelősség a tied is.

Lenne merszed a feleség elé állni és megkérni hogy egy patront hadd lőjön beléd ez a szerencsétlen? Igen? Akkor állj oda, majd tedd meg. Nem, akkor te is ugyanúgy csak oroszrulletezel és bízol a vak szerencsébe.

Egyszer te is leszel feleség és anya... a jó nő előre gondolkodik és előre látja a jövőt. A te vágyad több boldogságát sérti. Szóval itt kemény mérlegelésnek kell mennie. Vajon megéri-e?


3. Az első alkalom nem szokott nagy durranás lenni. Az esetek döntő többségében a nő nem élvezni. Élvezni akkor tanulod meg, ha van egy párod aki, szerlmes beléd, aki türelmes veled, aki napról napra, hónapról, hónapra megtanít évezni, ellazulni. Ez itt nem lesz meg. Szóval valószínűleg kiábrándulás lesz az egész.


Nekem ezek a meglátásaim.

2014. júl. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Most mind azt irjátok, hogy képzeljem magam a felesége helyébe. Dehát attól még, hogy én nem teszem meg, nem lesz garantálva az, hogy velem se fogja megtenni a leendő férjem. Ugyanez fordítva is.
2014. júl. 31. 18:21
 14/28 Kerida ***** válasza:
100%

Ha ha ha... ha kezdesz belehabarodni drágám, akkor most közlöm, hogy elindultál a pokolba... no nem azért mert megszegtél egyet a 10 parancsolatból, hanem azért, mert ha szerelmes leszel azt akarod, hogy hozzád tartozzon... egy ideig biztos megelégszel a moslékos vödör szerepkörrel, mert aki mocskosul szerelmes azt telibe is pisálhatják te mennyi mannaként fogod a lét nyelni... de minél többet ürít beléd és hagyj egyedül az ágyadba annál jobban fog fájni, hogy nem lehet a tied. És annál féltékenyebb leszel a családjára. És számolni fogod a perceket, hogy mikor jön, és nyelni fogod a gyölőlettől a könnyeidet, hogy egyedül hagy amint megkapja amit akar.


Az, hogy nem szert csak élvezi, hogy van egy fiatal hülye nő, aki szétrakja neki a lábait, meg onnan tudod, a legbiztosabban, hogy hiába, igérget és duruzsol fűt fát... így szeretlek, úgy vagy a legfontosabb... nem mellett fog aludni, reggelizni, ebédelni... midig visszatér a feleséghez.


Ha egy csöpp eszed van, leépíted ezt a kapcsolatot. Nem neki van farka a világon ennél 1000x jobb, és vonzóbb pasik mászkálnak a világba és csak egy olyan lányt keresnek mint te.


Őket kell megtalálni.

2014. júl. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
amúgy köszi a válaszokat. megfontolom mindet
2014. júl. 31. 18:25
 16/28 anonim ***** válasza:
56%

Csak csatlakozni tudok keridához.


+ ami még eszembe jutott

Annyit tennék hozzá, hogy te is leszel 30+ -os nő gyerekkel. Ha a klasszikus kapcsolati felfogásban élsz akkor neked milyen érzés lenne? Ha még el is tudod fogadni, mert nyitottan gondolkodsz

És ha kiderül? És a feleség nem az? Válás, családi perpatvar, vagyon megosztás, gyerek elhelyezés és láthatás, csonka család esetleg? Márpedig el lehet böffenteni egy ilyet elég hozzá egyel több sör is.


A másik. 22 évesen nem volt még komoly kapcsolatod és ez önmagában kérdést szül, hogy miért? És most pedig pánikszerűen szinte bármi áron akarod elveszíteni a szüzességedet, mert úgy érzed, hogy valami nem stimmel veled. Nem gondoltad végig mi mivel jár csak mennél, mert "kell". Kérdem én: ez meg fogja oldani azt a problémádat ami eddig a párválasztásban megakadályozott? Az a gondod micsoda? És mi a megoldása? Egy család árán akarod elodázni, vagy felmérni, hogy merre hány méter?

Erre egy jó fiú barát is sokkal sokkal jobb döntés. Az legalább barát, és valamilyen szinten nem csak ürít, hanem kedvelni, és szeretni is fog, ha nem is szerelemmel.


Biztos ez a legjobb módja pánikszerűen megszabadulni a szüzességedtől? Biztosan ilyen áron? (ne nekem válaszolj hanem magadnak)

2014. júl. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Kerida ***** válasza:
51%

"Most mind azt irjátok, hogy képzeljem magam a felesége helyébe. Dehát attól még, hogy én nem teszem meg, nem lesz garantálva az, hogy velem se fogja megtenni a leendő férjem. Ugyanez fordítva is."


Nem én a fair play-ről beszélek. Ha következetesen élsz, akkor el fogod ezeket a helyzeteket kerülni... és azt nem ártana most el kezdeni, mert később már nehéz lesz.

2014. júl. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
20%
Na, megjött az önbizalmában megingott, öregecskedő nőcsapat, hogy egyként elítéljenek valami hatalmas erkölcsi magaslatról.. Hogy ő megcsalja-e a feleségét, az csakis az ő döntése, felelőssége, sara. Felnőtt ember. Fél éve tart a dolog, fél éve nem rendezi a viszonyt otthon. Szerintem nyugodtan tedd meg vele, ha vonzódsz hozzá, és lelkiismeret furdalásod se legyen, mert te egy percig sem árultál zsákbamacskát. Ezt pasiként mondom.
2014. júl. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
53%

Utolsó!

Szerintem mindenki rájött volna magától is, hogy pasi vagy, mert csak pasi aggyal lehet ilyen hülyeséget írni egy ilyen témához.

2014. júl. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
75%

Én téged nem ítélnélek el, ha megtennétek, csak a férfit, ebben az esetben neki kellene nem-et mondania (ha csak nem nyitott kapcsolatban él).

Téged csak akkor, ha már mondta, hogy nem, de te mégis újra és újra próbálkozol.


VISZONT:


"Most mind azt irjátok, hogy képzeljem magam a felesége helyébe. Dehát attól még, hogy én nem teszem meg, nem lesz garantálva az, hogy velem se fogja megtenni a leendő férjem. Ugyanez fordítva is."


Ezt most ugye csak viccből írtad? Ennyire hiányzik belőled az empátia, hogy még csak el sem tudod képzelni, csak a közvetlen hasznot nézed? Na ez viszont szánalmas.


25/F

2014. júl. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!