Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Melyiket szeretnéd első...

Melyiket szeretnéd első alkalomra? Melyikről mit gondolsz?

Figyelt kérdés

1, Azzal akibe szerelmes leszel, de ki tudja mikor

2, Azzal akibe nem vagy szerelmes, de szereted, ezért tudnád odaadóan csinálni és vonzódsz hozzá és meg van az összhang kettőtök között akkor amikor szeretnéd.


Kort és nemet is írjatok.


2010. jan. 11. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a barátommal szeretném majd, mivel szerelmes vagyok belé és imádom. ^^ én csak is vele tudom elképzelni.

az egyest választom.:P

15/L

2010. jan. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amúgy jelenleg egyedülállókra gondoltam.
2010. jan. 11. 16:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Az 1-es verziónak az a kockázata, hogy talán soha nem jön el az az ember és akkor az illető örökre szűz marad. Viszont ha mégis eljön, akkor minden várakozást megérte. Szerintem ez a helyes út annak ellenére, hogy tele van kockázattal.


Lindemann

20/f

2010. jan. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én más véleményen vagyok. Sok fiatal és gyerek hal meg... sulis is..nem tudjuk meddig él valaki...és amikor már élvezni tudna , akkor úgy halhat meg esetleg hogy soha nem tudta meg mi az igazi élvezet?---mindig amikor a hírekben olvasom vagy hallom egy gyerk vagy tini halálakor..erre gondolok:)) nagyon sajnálom e miatt még jobban őket.!


Igaz a közmondás még az idősebbekre is: Rövid az élet hosszú a sír dugjon mindenki amennyit bír:)

2010. jan. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a szerelem szerintem a legocsmányabb dolog. akivel voltam enm voltam belé szerelmes és vége is lett nagyon hamar a kapcsolatnak, de meglepő módon nem voltam ki miatta, jó volt vele és szerettem.

Furcsa mód azt mondom hogy szerintem mindegy kinek adom oda magam először, persze ne egy olyan ember legyen amihez semmi sem köt.

Én mostani párommal nagyon boldog vagyok, nagyon jó vele és csak ez a lényeg, szerintem.

2010. jan. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!