Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Mi a véleményetek egy...

Fiúk! Mi a véleményetek egy visszahúzódó, csendes lányról? És arról ha nem szeret eljárni otthonról? Pl bulizni, randizni, stb. randi helyett jobban szereti inkább csak a sima együtt lógást?

Figyelt kérdés

2014. jún. 17. 15:28
 1/10 anonim válasza:
69%
Engem pont ez a fajta nő vonz :D Nem szeretem a bulizósakat :D Bár azért a randi az legyen randi :D Ha már arra kerül a sor :D
2014. jún. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon ott van ! én is szeretem az ilyet, de csak akkor ha szeretkezéstől nem visszahúzódó.
2014. jún. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az még előny is tud lenni ha csendes és nem kell péntek este a kocsmából hazahúzni, az viszont hátrány ha egész nap otthon ül..

Azért lehessen vele programokat csinálni, bowlingozni, vacsorázni valahol.

2014. jún. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy sajnos nem ismerek ilyen lányt és szívesen ismerkednék egy ilyen lánnyal :D De gondolom a többi kérdezőhöz hasonlóan te sem ismerkedés miatt írtál, csak ez volt a "legmegfelelőbb" kategória, de azért írhatsz 1 privátot, hogyha így elsőre szimpatikusnak tartasz :P 17/F
2014. jún. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Hmm szerintem ott se gond :D Legalábbis engem nem zavar :D Mindig is többre értékeltem egy ilyen lányt. Valahogy az az érzésem náluk hogy sokkal hűségesebbek tudnak lenni ami nálam az első helyen van :D

Első voltam..

2014. jún. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hogyha az alaptermészete ilyen azzal nincs gond, csak azért lehessen elmenni vele mégiscsak néha napján egy-egy buliba, rendezvényre, fesztiválra. Nem kell, hogy minden héten, de néha-néha.
2014. jún. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
néha néha elmegyek, pl volt fesztiválon is voltam tavaly, meg nemrég tankcsapda koncerten:D de ritkán megyek
2014. jún. 17. 15:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel olyan nagy gond. Csak legyen hozzám hasonló szexuális étvágya :D
2014. jún. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pont ilyen lányra vágyom én is, csak az a baj, hogy nem tudom hol lehetne velük megismerkedni.
2014. jún. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 PearlDiver ***** válasza:
Ilyen lánnyal járok! Igen jó választás :)
2014. jún. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!