Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány éves kortól ideális a...

Hány éves kortól ideális a szeretkezés?

Figyelt kérdés
2014. aug. 5. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem nem korhoz van kötve ugyanúgy mint az intelligencia. Egy 15 éves gyerek sokkal értelmesebb lehet mint mondjuk egy 24 éves. Tehát valahol a szex is így van, ha érett gondolkodású a személy és tisztában van a dolgokkal akkor szerintem nincs akadály.
2014. aug. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha egy kapcsolat elér arra a szintre, meg mind a ketten elég érettek hozzá és felkészültek rá. Bár a mai világban elég nehéz ezt megsaccolni, mivel akár 12-13 éves is képesek ágyba bújni, csakhogy menőzzenek ezzel, miközben fogalmuk sincs a különböző dolgokról. Szerintem kb 16 éves kortól, bár ez is alsó hangon.
2014. aug. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kerida ***** válasza:
Ha kellően éretten tudja kezelni a dolgokat akkor. Viszont a társadalmunk úgy van berendezkedve, hogy nem valami megértő a gyerekekkel szemben, ha ilyen dolgokban megbotlanak, megbélyegeznek. Ennek tükrében pedig legalább 16 éves korra raknám a korhatárt. Ez nem jelenti azt, hogy ekkortól már érett hozzá... de ekkor már talán tudja kezelni a balul elsült lépéseket.
2014. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem is a kor számít igazából, mondjuk azért legyen az illető 14 év fölött, mert még fiatalabban azért rossz nyomokat is hagyhat benne, akármilyen szerelmes is.


Egyet értek az 1-vel, lehet valaki 16-17 évesen sokkal érettebb gondolkodású, mint 20 évesen, ez személyfüggő.


Úgyhogy én azt mondom akkor érett valaki a szexre, ha elmúlt legalább 13-14, igazán szerelmes, a párja megbecsüli és szerelemből teszi, remélve egy nagyon hosszú kapcsolatot.

2014. aug. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2014. aug. 5. 14:23
 6/6 anonim válasza:
szerintem 2017be ez nem lényeg
2014. aug. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!