Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megéri elveszítsem a szüzesége...

Megéri elveszítsem a szüzeségem egy nálamnál 15 évvel idősebb pasival, akibe nagyon szerelmes vagyok? 15/l

Figyelt kérdés
2014. aug. 6. 22:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne és próbálj meg valahogy kiszeretni belőle, mert hosszútávon csak rosszul járhatsz.
2014. aug. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

#10


Azért hidd el, hogy vannak olyan 15 éves lányok, akikre rá fogsz izgulni még 30 felett!!! Nem is egy lesz majd, csak várd ki a végét!

2014. aug. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 kakukktojás13 válasza:
nem
2014. aug. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
32%

#12:

Elég bőven vagyok 30 felett, de sem 20, sem 30, sem a mostani koromban nem izgultam soha 15 éves lányra, mert egy 15 éves gyerek ... akire egészséges felnőtt nem izgul :-P


Kérdező: Kérdezd meg egyébként apukádat! Ő elég releváns választ fog adni :-P

2014. aug. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
34%

mióta ismered? együtt vagytok? ő szeret téged? te miben fejtenéd ki konkrétan azt, hogy ,,nagyon szerelmes vagy?"

irj privit..:)

2014. aug. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz azalatt, hogy "megéri"? Ha bizonytalan vagy, akkor egyértelműen nem.

Mellesleg az esetek legnagyobb részében a pasi ilyenkor csak egy kalandot akar egy fiatal, naív lánnyal, semmi többet.Neked kell eldönteni, hogy ez jó-e neked, én pl nem tenném meg, de nem hozhatunk helyetted döntéseket.

Ha ő is komolyan szerelmes beléd, jártok is egy ideje (lehetőleg nem 2 randitok volt), és te is nagyon akarod, akkor oké, csináld, de vállalj felelősséget (védekezés, a pasi objektív megítélése-ne csak azt nézd, hogy most hűű de szerelmes vagy)

2014. aug. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

na válaszra sem máltatott titeket

meg is érdemlitek

ha szerelmes akkor mért ne inkább mint egy fika gyerekkel besikerüljön neki vmi sza r akcio

az idősebb legalább tudvmit

2014. okt. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!