Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20 éves fiú vagyok, szűz....

20 éves fiú vagyok, szűz. Lehet még esélyem, hogy legyen barátnőm?

Figyelt kérdés
Azért mert nem vagyok tapasztalt az ágyban,ezért nemfognak szóba állni velem a lányok valóban így van?
2014. aug. 7. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Én is szűz vagyok, csak én lány. Engem azért nem érdekel, mert lefoglalom magam mással.

20/L

2014. aug. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még 30-40 évig biztos lehet. Azután is csak akkor már lehet nem a szex dominál.
2014. aug. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Még csak most kezdődik az életed java, amikor nem szülőkkel élsz:)Most van igazán lehetőséged kezdeni a csajozást:)
2014. aug. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Én is szűz srác vagyok, emiatt egy lány sem áll velem szóba... Szóval sajnos igaz, hogy nincs sok esély így becsajozni, a lányok a tapasztalt menőcsávókra buknak!
2014. aug. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem kolostorba kellene vonulnod es lehetoleg elotte kasztraltatni magadat.
2014. aug. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
inkább felkötöm magam :) a kolostor nem nekem való, azért köszi a biztatást :D
2014. aug. 7. 17:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmi gáz nincs! nekem is van több ismerősöm, aki elmúlt 20-22, és még mindig szűz. Van esélyed, kérd a barátaid segítségét, meg fognak érteni, segíteni fognak :)
2014. aug. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem ez nem így van. Lehet azért gondolom, mert én is szűz vagyok. Én nem különösebben bánnám, ha a párom is még szűz lenne, csak oda kell figyelni egymásra és nem árt ha mindketten tudjuk, hogy hogy zajlanak az események. Szóval hejj, ráérünk arra még :) 18/L
2014. aug. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kis Pató Pál :)
2014. aug. 9. 12:19
 10/10 szuperpocok válasza:

Én is a te cipődben járok és a tanácsom az, hogy amennyire csak lehet akkor ezt ne hangoztassad.


Tudom, hogy fontos az őszinteség, de ha azt fogod mondani, hogy még nem voltál senkivel sem akkor onnantól kezdve csak egy cuki kisfiút fognak látni benned a csajok és nem egy FÉRFIT.


Sajnos ez így alakult. Gondolom téged se nagyon érdekeltek a bulik meg más féle ivós-hányós-belefekvős ereszd el a hajamok, és mivel más ismerkedési lehetőség szinte már alig létezik a mai korban, ezért tolódott későbbre. Nálam mindenesetre ez a fő ok...

2014. aug. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!