Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek van esélyem...

Szerintetek van esélyem találni olyan fiút, aki belemenne velem csak szexbe, úgy, hogy még szűz vagyok? 20L

Figyelt kérdés
Szexkapcsolatra gondoltam. Szóval itt vagyok 20 évesen, és már eléggé szar, hogy még mindig nem szexeltem. Nem azért zavar, mert körülöttem már senki sem szűz, hanem mert már nagyon kívánom. Egyszerűen már megakarom tapasztalni. Viszont sehol sem találok, nem is találtam az eddigi 20 évem alatt olyan srácot, aki tetszett volna külsőleg, belsőleg egyaránt, és komoly kapcsolatot szeretett volna. Vagy ha még is, már volt barátnője...a legtöbb fiú nem szereti a csak szexet szűz lányokkal, mert macerás. Szerintem nem nézek ki rosszul, kapok pozitív visszajelzéseket, de még sem vagyok az a tucat, cicababa kinézetű lány. Jobban belegondolva, már meguntam az állandó keresgélést, hogy végre szerelmes legyek, így nem is hiányzik komoly kapcsolat az életembe, jelenleg. Mennyi az esélye, hogy a számára vonzó külsőm ellenére is visszafog utasítani egy fiú, ha csak szexet akarok tőle, és megtudja, hogy még szűz vagyok? Persze csak olyan fiúra gondolok, aki már nem szűz...
2013. nov. 14. 21:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Én 18 éves vagyok, de szintén szűz...

Amúgy szívesen vállalnám :)

2013. nov. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Bal oldalt az Üzeneteid menüpontban találod őket.
2013. nov. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
írtam privit
2013. nov. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 JohnTitor ***** válasza:

Esélytelen, hogy visszafog utasítani.

Talán akkor, ha ronda vagy, de én a helyedbe nem adnám fel nem vagy még olyan korban, hogy reménytelen, de ez a te döntésed.

2013. nov. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Internetes médiumként rálátok a privátjaid számára:


Üzeneteid (86)

2013. nov. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 ASOT ***** válasza:
Ha még szűz vagy akkor szex után hatalmasat változhat ez a gondolatod, hogy csak azt akarsz majd és annyi elég is lesz....
2013. nov. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben ezt átgondoltam, mert esélyes, hogy később nagyon meg fogod bánni. Csak mert 20 vagy, még nem jelenti, hogy lemaradtál bármiről. A helyedben igenis várnék az igazira. Annyit nem ér az egész szerintem, hogy összejöjj valami gyökérrel, aki megdug és lehet, hogy az egész még rosszul is sül el. Nem éri meg.

De persze a Te döntésed.


22/F

2013. nov. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Szerintem a hozzá állásoddal gondok vannak, de nem sok közöm van hozzá...

Menj el egy discoba annyi van mint égen a csillag, igyál egy kicsit szemelj ki valakit és mond neki hogy dugni akarsz, ha nincs csaja nem fog vissza utasítani.

Egyébként meg pillanatok alatt kapsz vagy 100 képet fa.szokról és válogathatsz... Good luck! (Aztán holnap nehogy feltedd a kérdést ba.sztam egy tök ismeretlennel akkor ku.rva vagyok. Köszi!)

2013. nov. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem is a lemaradás, ami zavar, nem vagyok az az ember aki feltesz egy tipikus "gáz ha 20 évesen még szűz vagyok?" jellegű kérdést, csak mint mondtam, már tényleg dugni akarok, az érzés miatt. Bocs a közönséges kifejezésért, de most ez a legszebb szó erre.
2013. nov. 14. 21:28
 10/24 anonim ***** válasza:
Találsz annyit mint a tenger.... Itt sok a kiéhezett kan , de amúgy jól gondolod én sem nagyon szívesen mennék bele szűz lánnyal ilyesmibe.... De ha közel lakna és szimpatikus lenne lehet kivételt tennék és bevezetném az erotika rejtelmeibe :)
2013. nov. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!