Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Barátnőmmel még szüzek vagyunk...

Barátnőmmel még szüzek vagyunk és megigértem hogy várok mert még kissé fél de megbeszéltük, hogy akarjuk. Viszont amiatt hogy nemelegülök ki másnap rettentően fájnak a heréim. Hogyvegyem rá hogy legalább hozzányuljon vagy kiverje?

Figyelt kérdés
2008. aug. 5. 21:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tabuk nélkül mondd el neki, hogy csak ennyit szeretnél és nem többet. Ettől igazán nincs miért félnie. szerintem meg fogja érteni, csak biztositsd, hogy nem mész tovább, ha szükséges ;)
2008. aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát kezd el simogatni őt. Meg vezesd a péniszedhez a kezét. Meg ha már megbeszéltétek, hogy vártok, akkor azt is megbeszélheted vele, hogy legalább petting legyen.
2008. aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
jaja....en simogattam es csokolgattam mindenhol es...meg o is mondta h mennyire kenyesztetem es mijen jovagyok hozza. sot meg ott is simogattam viszont o szinte semmitsem teszen. Valahogy zavar. Persze nemazert adk h kapjak mert en nagyon szeretem. De azert jolesne h neha engem is kenyesztessen csak....meg annyira tapasztalatlan.
2008. aug. 5. 21:32
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Bevallom, egy ideig én sem mertem hozzányúlni a barátomhoz, ott, mert féltem, hogy valami olyat teszek, amit ő nem élvez. Szerintem sokat segít, ha viccesen próbáljátok kezelni a helyzetet, és megígéred neki, hogy megtanítod, hogy is "működik". Én csak ennyit tudok tanácsolni. :)
2008. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
de vajon nem az a baja hogy "irtozik" tolle vagy...valami ijensmi? Hogy nedves vagy kemeny vagy efele....
2008. aug. 5. 21:46
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy irtozna... szerintem csak szokatlan neki a petting.... nem igazán tudja hogy mit szeretnél vagy mi a jó neked...
2008. aug. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pedig, miután kényeztetted, kezd el simogatni magad az ő kezével. Irányítsd, mutasd meg, h neked hol jó. Vezesd rá. Szerintem :)
2008. aug. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Akkor nem lessz gondd ha ravezetem vagy megkerem?...Csak azert szeretnem hogy nefajjon masnap annyira, es persze mert jol is esne. De megigertem hogy en is neki szentelem mindenem es varokra. Ezert muszajlessz a petting:P...csak felek h hogyreagalna ha megkernem
2008. aug. 5. 22:27
 9/18 A kérdező kommentje:
Legyszi tapasztalt lanyok vagy nok valaszoljanak:P....en arra vagyok kivancsi hogy ti hogyalltok ehez a dologhoz
2008. aug. 5. 22:29
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen tapasztalatlan és félénk a barátnőd, akkor először csak ruhán keresztül vezesd "oda" a kezét, aztán következő nap mehet tovább is. Érteni fogja, mit szeretnél, úgyh utána cs az lesz a dolgod, hogy megmutatod neki, hogy neked mi a jó. De ha megijed akkor nyíltan mondd meg neki, hogy mit akarsz.
2008. aug. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!