Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek mennyi idő után...

Szerintetek mennyi idő után feküdjek le a barátommal?

Figyelt kérdés
Két hónapja vagyunk együtt, nekem is és neki is az első lenne. Holnap nála alszom,ezért sürgős kérdés.Én 16 vagyok, ő nemsokára 17. A másik, hogy hgy mondhatnám el a szüleimnek, vagyis anyukámnak? Tudom, hogy sok ilyen kérdés van már itt, de örülnék pár normális, használható válasznak

2014. aug. 16. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
16 évesen 2 hónap együttjárás után és nagyon korainak tartom a szexet, gyanítom, hogy még nem is ismeritek egymás testét. Először pettingeljetek, szánjatok időt a másik testének, vágyainak a megismerésére, aztán jöjjön csak a szex, de bőven ráértek, nem értem hova ez a nagy siettség? :)
2014. aug. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Egyetértek teljesen az elsővel. 1 évet legalább várnék az elsőig.
2014. aug. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Volt már petting,nem csak úgy kezdetnek gondoltam én sem s szeretkezésre.
2014. aug. 16. 17:43
 4/8 anonim válasza:
Szia! Nekem van olyan ismerősöm aki szintén 16 éves és ő is 2hónap után feküdt le a barátjával és elég jól megvannak,jó a kapcsolatuk,viszont én is korainak tartom,de ha ti úgy gondoljátok,hogy 100%san felnőttek vagytok a feladathoz akkor szerintem nem lehet akadálya.Anyukádnak meg őszintén mondd el,hogy szeretitek egymást és szeretnétek lefeküdni vagy már lefeküdetetek,szerintem megtiltani nem fogja...:)
2014. aug. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed készen állsz és kölcsönösen szeretitek egymást,meg is bízol a fiúban,akkor tedd meg.Figyeljetek az előjátékra és arra,hogy nedvesedj be rendesen és akkor nem fog fájni.Védekezzetek!

Anyukádnak csak akkor mondd el,ha jó a kapcsolatotok.

2014. aug. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én azt tudom tanácsolni, hogy várhattok vele még egy kicsit nyugodtan. Ha tényleg szeretitek egymást akkor ez nem fog problémát okozni, talán mégjobban növeli a vágyat és így még jobb lehet. 19/F
2014. aug. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Amugy ez csak nekem furcsa hogy engem 3 honap utan el sem engednek hozzá,de még 6 hónap után sem fognak,masok meg ennyi ido utan mar szexelnek?!:O

Na mindegy,nekem is van egy baratnom aki 16 eves es 2 honap utan fekudtek le mostmeg idegesek hogy mi van ha teherbe esett a lany..szerintem olyan 4honap a minimum de ahogy erzitek es vigyazzatok ! :)

16/L

2014. aug. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó előtti. Lehet,hogy furcsa,valóban,de sokáig kellett könyörögnöm,hidd el. Megbízható fiúról van szó,ráadásul bennem CSAK felmerült a kérdés,hogy mi lenne,ha,és egyáltalán mikor.:) Nem úgy lettem nevelve,hogy hamar odaadjam magamóde szerintem,ha nagyon kívánom a szerelmem,megengedett,hogy elmélázzak ezen. Mindedenetre köszönöm a válaszokat,erősítették az eddigi álláspontom,miszerint még várjunk a kevés együtt töltött idő miatt.:)
2014. aug. 18. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!