Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 18 éves vagyok, le feküdjek a...

18 éves vagyok, le feküdjek a barátommal?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve vagyunk együtt szeretjük egymást, közös jövőt tervezünk, nyáron szeretnénk összeházasodni. Ő vele csókolóztam először. Biztos vagyok abban, hogy szeretem, vágyom is rá testileg,lelkileg, de bizonytalan vagyok félek(ismeretlen dolog,fájdalmas stb..)mellesleg rögeszmém volt,hogy szüzen menyjek férjhez(lehet hogy ez tart vissza még?). Ő már nagyon szeretné, de azt mondta addig vár amíg csak szeretném... Szerintetek lefeküdjek vele, vagy várjak még? ő 20/f

2013. nov. 10. 02:59
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ha szereted és bízol benne tényleg,akkor én a te helyedben lefeküdnék vele.Bár ha félelem uralkodik rajtad az nem jó.Az azt jelenti vagy nem igazán vagy biztos abban tényleg azt akarod amit vagy tényleg csak az van hogy félsz.Mindenesetre készüljetek fel együtt az eseményre! Beszélgessetek róla és ne azonnal történjen meg!Előtte simogassátok egymást és ismerkedjetek meg saját és a másik fél nemi szervével is.Hogy tűnjön az a félelem el belőled.Sok sikert!
2013. nov. 10. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha kimondta h addig vár, ameddig kész nem leszel rá, akkor biztosan! Ugyanis ez a varázsszó, ezzel tudatja egy fiú feléd h nem csak szexre kellesz neki!

De már az 1 év is egy jel, ha tényleg csak arra kellenél neki nem húzta volna eddig az időt!

Most így látatlanba nem akarok semmit mondani, de az alapján amit leírtál sztem nyugodtan belemehetsz, nagyon fog neki örülni! Szval ne várakoztasd meg!


Sok sikert! ;ddd

2013. nov. 10. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! :)
2013. nov. 10. 03:28
 4/12 anonim ***** válasza:

Ezt egyedül neked kell eldönteni. Mi szól mellette és mi ellene?

Szerintem pedig, jobb, ha testileg is megismeritek egymást, mielőtt végleg összekötitek az életeteket.

2013. nov. 10. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
Ha kérdezed, akkor nem vagy benne biztos, tehát ne feküdj le vele!
2013. nov. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ha eltervezted, hogy házasságig szűz maradsz, tartsd magad ehhez a nemes elhatározáshoz. Már nincs messze és ha tényleg el akar venni, akkor annál jobban fog így értékelni később. Reméljük. ;)
2013. nov. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem akarom elrontani a boldogságod, de biztos hogy 18 évesen, kevesebb mint két év után akarsz házasodni?
2013. nov. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%
Ha ennyire bizonytalan vagy, nem biztos, hogy kéne. És ez eléggé korai házasságnak tűnik
2013. nov. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Rögeszme alapján dönteni a nemi életről elég nagy butaság, függetlenül attól, hogy az micsoda. A kérdés annyi, hogy kívánod e őt, vagy sem. Ha igen, akkor nem kérdés. Ha meg nem kívánod, akkor nem biztos, hogy szerencsés férjhez menni hozzá :)
2013. nov. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szeretem és kivanom is. De nem tudom,hogy mi,de valami visszatart... Koszonom az eddigi valasztokot!
2013. nov. 11. 02:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!