Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én még szűz vagyok, és a...

Én még szűz vagyok, és a barátom le akar velem feküdni. Nagyon félek, mert ő már nem szűz és félek hogy elbénázok valamit. Az baj hogy néhány évvel idősebb nálam? ő 15 és 2 évvel idősebb nálam :S

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 20:55
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Teljesen hülye vagy!
2010. jan. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ő is szűz. 15 éves srácok általában csak dumálnak erről.. Nehogy lefeküdj vele.. Meg fogod bánni. 20/f
2010. jan. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ne félj ettöl hogy elbénázod,mivel tudja hogy szűz vagy meg fogja érteni.Én is megértettem amikor valamit elrontott a bnőm az elsőnél :). 15/F
2010. jan. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Szia!

Én 15 vagyok és a barátom 21..

Én is ugyanettől féltem egy kicsit, de mivel tudtam nagyon szeretjük egymást, tudtam, hogy még ha elbénáznám se lenne semmi, akkor max sokat gyakorolnánk, míg mindenkinek jó lenne.. :D Szerencsére tetszett neki a dolog, szóval nem is volt ilyen probléma..:)

Azóta is nagyon jól megvagyunk... Lánynak amúgyis nehéz lenne elrontani, szerintem az sokkal rosszabb ha a pasi béna.. :D Bízd rá az irányítást és nem lesz baj... De ne 13 évesen... :D Én várnék a helyedben.. Jó én se vagyok sokkal idősebb..De akkoris.. :D Pettingeljetek, vagy találjátok fel magatokat, de szerintem ezzel még várhatnál.. Persze a te döntésed..

2010. jan. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!