Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én még szűz vagyok, és a...

Én még szűz vagyok, és a barátom le akar velem feküdni. Nagyon félek, mert ő már nem szűz és félek hogy elbénázok valamit. Az baj hogy néhány évvel idősebb nálam? ő 15 és 2 évvel idősebb nálam :S

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 20:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha megteszed azt később nagyon fogod bánni. Ennyi idősen egyáltalán nem fogod élvezni. A barátodról meg had ne nyilatkozzam, hogy egyáltalán ilyen eszébe jutott. Ha kicsit is törődne veled nem akarna ilyen fiatalon és mellesleg törvényt sértve lefektetni.
2010. jan. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
2010. jan. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem kellene f/17
2010. jan. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Hová siet mindenki? Én 8 éve voltam 13 éves, de ilyen meg se fordult a fejemben. Ennyit változott volna a fiatalság majdnem egy évtized alatt?

Én azt javasolnám, hogy gondolkodj még ezen egy picit, nem kell kapkodni, ennek egy olyan élménynek kell lenni, amit sosem bánsz meg és felejtesz el. Én 21 évesen, vagyis nem régen vesztettem el a szüzességemet. Nem voltunk párommal együtt túl régen, de valószínűleg érettebb voltam, mint te. Én egyáltalán nem féltem, de ez is valszeg a koromnak tudható be. Sokan piszkáltak a szüzességemmel évekig és piszkálnak a mai napig, mert nem mondtam el senkinek még, hogy lefeküdtem a barátommal. Egyéni, mérlegelt döntés volt és nem bánom, nem is fogom, mert nagyon szeretem. Gondolkodj el ezen te is. Persze a jövőbe nem láthatsz, de nem árt ha az alternatívákat sorba veszed.

2010. jan. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal jobban tennéd ha nem feküdnél le vele 13 évesen ez nem lehet olyan komoly kapcsolat hogy szex legyen köztetek. Én 15 évesen veszítettem el de nagyon megbántam mert olyannal feküdtem le akit nem is szerettem igazán később meg sokkal jobb lett volna egy olyan fiúval akibe szerelmes vagyok.
2010. jan. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal. Ne siettesd ezt a dolgot. 13 éves vagy! Még gyerek!!! Ne haragudj meg ránk ezért, nem okoskodunk, nem bántani akarunk, hanem segíteni. 13 évesen az ember még nem érett az ilyesmire, ahogy előttem nagyon jól leírták - se testileg se lelkileg. És ezt a barátodnak meg kellene értenie. Ne azon aggódj, hogy el fogsz-e szúrni valamit, sokkal inkább azon, hogy hogyan szabadulj meg ettől a pasitól. 15 évesen még ő is nagyon fiatal, és ne haragudj, de elég valószínű, hogy nem melletted képzeli el az életét, szüzességet pedig csak olyan embernek adunk, aki teljes szívéből minket akar. Nyilván nem egy emberrel fogsz életed során lefeküdni, nem csak a leendő férjeddel, de szerintem fontos, hogy azzal, akivel együtt vagy, együtt képzeljétek a jövőt, ha egy évig, egy évig, ha két évig, két évig, ha akár csak pár hónapig is, de EGYÜTT.

Ne feküdj le vele!


19L (én 17 évesen vesztettem el)

2010. jan. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
41%
Kicsit orrolok barátnőmre, mert 15 évesen odaadta egy tirpáknak. Okés, tiszta, hogy gány volt az önbecsülése éppen akkor, de jobban örültem volna, ha rám hárul ez a felelősség jó két évvel később. És akármennyire tudom, hogy már semmi, de semmi jelentősége, egy darabka idióta akkor is duzzog bennem emiatt. Mindenesetre ne kapkodd el, barátnőmnek se lehet éppen fényes élmény, amikor eszébe jut... Több, mint két évig voltam kb a leszbi párja, és kb a hatodik évben kezdett láthatóan felszabadulni és ahogy kell, önzőzni. Nem mindegy, ugye?
2010. jan. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
57%

21.26 azért egy kicsit te is túlzol

csak akkor és azzal szexelni amikor nincs felnőtt veszély és gyereket akarsz tőle? te is tudod, hogy ebben a formában már butaság.

igenis kell a tapasztalat, az élvezet, kell, hogy éljünk és igenis szép lesz visszaemlékezni majd azokra a lebukás veszélyes dolgokra, azokra a fiatalkori együttlétekre.

azzal én sem értek egyet, hogy 13 évesen szexeljen, NEM! smemiképp sem, de túlozni sem kell...

2010. jan. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
basssszál egyet ...majd megbánod
2010. jan. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Jesszusom!Nem lesz valami komoly 14évesen elveszíteni a szüzességedet..
2010. jan. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!