Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fehér folyás és szeretkezés?...

Fehér folyás és szeretkezés? Lehetséges?

Figyelt kérdés
A barátommal együtt vagyunk egy ideje és úgydöntöttünk h lefekszünk.Minden teljesen normálisan müködik nállamrendesen benedvesedek meg minden csak hát van az a problémám h krémes űllagu fehér folyásom van.nem ég ás nem viszket a nemi szervem semmilyen koros elválzotást se érzek megamon ott lent csak hát még is van ez a folyás.es látszodik ugye a bugyimon is.én nagyon leszeretnék fekódni a barátommal de nemtudom h ez igy lehetséges?szabad igy v mit szolna hozzá?segitsetek kérlek :(

2014. aug. 23. 00:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

ez a nőknél természetes. nekem is van, bár én próbálom és próbáltam elrejteni a barátom elől.:D

21/L

2014. aug. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet hüvelyváladék is, abban az esetben, ha máskor is fehér színű.
2014. aug. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Most mit csináljak a kefírrel? :D Pedig a kifli már ki van készítve. :/
2014. aug. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
azért az egyáltalán nem olyan durva, hogy akadályozná az embert valamiben... de ha téged mégis zavar, (meghát egyébként se árt) fürödj le előtte.
2014. aug. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak volt ilyenem szerencsére már nincs, ez akkor volt mikor cisztám volt és még fejlődésben voltam, első menstruációk stb.. kb 19 éves koromig tartott.. ez ilyen hormon jellegű
2014. aug. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez elvileg normális, de cikluson belül elvileg változnia kell, hol jobban fehér, hol kevésbé, ezt nem tapasztaltad?
2014. aug. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de igen tapasztaltam h hol jobban fehér hol kevésbe :).sőt van h kevesebb es van h több.:)
2014. aug. 24. 02:41
 8/11 A kérdező kommentje:
Mindig fehér színű sosem sárga v elváltozott ezek szerint ez természetes ugye?:) köszönöm a válaszokat :)
2014. aug. 24. 02:42
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha nincs szaga, nem fáj semmid, nem viszket stb. akkor igen, normális, egyébként meg izgató, és nem undorító.

29F

2014. aug. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ninc sszaga es nem is fáj:)
2014. aug. 25. 03:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!