Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Túl gyorsan haladunk? Hogy...

Túl gyorsan haladunk? Hogy "vegyem rá" magam?

Figyelt kérdés

10 napja barátom és már én néhányszor kivertem neki és volt 2-szer orál is.

Viszont én még nem mertem előtte teljesen levetkőzni, a fehérnemű mindig maradt. Egyszerűen tartok attól, hogy nem tetszenék neki, mert ő már több lánnyal is volt együtt "úgy", nekem meg ő az első. És a lányok, akikkel biztosan lefeküdt, még női szemmel is 10/10-esek, nem úgy, mint én.

Meg tegnap kiakart nyalni, de leállítottam.


Hogy vegyem rá magam arra, hogy kicsit magabiztosabb legyek?


2014. aug. 25. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az igen....hány évesek vagytok?
2014. aug. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
10 napja vagytok együtt és már kiverted párszor meg lesz*ptad?!És neked ő az első??? A többiekkel ne várj ilyen sokáig!
2014. aug. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én 17 éves vagyok, a barátom 16 éves.
2014. aug. 25. 17:52
 4/11 anonim ***** válasza:

Te aztán nem aprózod el......

Szerintem hamarosan te is mész a levesbe ahogy az elődeid :)

2014. aug. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

10 nap után? Hát jó, de ne lepődj meg, ha elhagy.

L

2014. aug. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan le is vetkőzhetsz,ezek után úgyis tudja hogy ribizli vagy!
2014. aug. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
90%

Amikor majd jólesik. Semmire nem kell rávenni magad, mindennek megvan a maga ideje.

Szűz vagy, önbizalom hiányos, teljesen átlagos lány. És természetes, hogy így érzel, a legtöbben így éreznek.


Ha szeret a párod, akkor úgyis visszavesz a tempóból, ha megkéred. Nem lóverseny. Ha idegeskedsz és szorongsz, szép emlékek helyett inkább csak a kiábrándultság marad meg.

2014. aug. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Az, hogy valaki ribi, egyáltalán nem ezt jelenti.

Nem fog elhagyni ezért, aki csak ócsárolni próbál, ne itt tegye, nem érdekel.


Kérdezte, hogy mitől félek, de meg sem tudtam indokolni...

2014. aug. 25. 18:00
 9/11 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Ha akkor csináljátok, mikor te igazán akarod majd, akkor fogod magad a mennyekben érezni, nélküle csak rosszabb emlékeid lehetnek.


Szerintem romantikázzatok még egy-két hónapig, aztán ha úgy érzed nem bírod tovább akkor add oda magad és ne csak rávedd.


Nem tudom, hogy elhiszed-e nekem, de mind a kettőtök számára nagyon nagy különbség, ha úgy szeretkeztek életetekben először, hogy legyőzöd a félelmeidet annyira, vagy engedj a sürgetésnek, hogy ENGEDD, hogy megtörténjen, vagy már te is nagyon-nagyon VÁGYSZ minden porcikáddal arra, hogy szeretkezz vele.

2014. aug. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem eddig jó dolga volt. most törődj kicsit magaddal, mindkettőtöknek jót tesz.
2014. aug. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!