Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gyorsan haladunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gyorsan haladunk?

Figyelt kérdés

Én 16 éves lány vagyok,ő 17 éves fiú,egy suliba járunk,már 5. óta ismerem,de úgy hogy dumáljak is vele az 1 éve van,pénteken összejöttünk egy bulin,smároltunk,és vasárnap mikor felhívtam,mert megbeszéltünk egy találkozót,mondta,hogy hívjam fel előtte,hogy induljon ő is el,na szóval kicsit kómás volt és kiszökött a száján,hogy szeretlek,vigyázz magadra,puszi és én is mondtam.

Azóta mondjuk mindig,jó nem állandóan,csak mikor úgy érezzük :D Egyébként megbeszéltünk utána mikor találkoztunk,hogy azért mondta,mert kómás volt,én meg mert ő mondta,de mikor elbúcsúztunk mondta,hogy kezd szerelmes lenni,és ezen a héten is mondta,hogy kezd az lenni,meg hogy szeret és most már én is komolyan gondolom,meg magát a kapcsolatot is,hogy hosszúra tervezzük,mármint ha nem megy,biztos nem erőltetjük,hanem úgy értve,hogy nem kalandot,hogy 1-2 hétig,hanem ha sikerül akkor évekig,és holnap már megyek hozzá,hogy bemutat a családjának,és pénteken meg ő jön,hogy én mutassam be,csak nem tudom,hogy nem haladunk-e túl gyorsan?Mert más hónapok után szokta bemutatni,mi meg 5 napja,hogy járunk és már be is mutatjuk egymást. Egyébként nagyon jó az összhang,van témánk,meg minden,szóval minden jó,a szexet megbeszéltük az elején,én hoztam fel,hogy nem tervezem elveszteni,csak majd 1 év után,és mondta,hogy persze,ő is úgy gondolta,ha kell 1,5 év is jó,szóval tök jó fej volt,nem sietett sehova se,csak félek,hogy nem haladunk-e túl gyorsan-e,mert a barátnőm két éve van együtt a a barátjával és ők csak 3 hónapig ismerkedtek,mi meg pénteken össze is jöttünk :S



2012. nov. 13. 18:31
 1/4 A kérdező kommentje:

*több,mint 3 hónapig ismerkedtek

a 'csak' nem kell oda

2012. nov. 13. 18:34
 2/4 Menedzser ***** válasza:
nem
2012. nov. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Totál gyerekek vagytok még! Én ha hazahoztam valakit bemutatni, akkor már meg is d.gtam. Felesleges átjárkálni egymáshoz! Mert így nem hogy 1-1,5 évet nem fogtok várni, de egy néhány alakalom után beléd téved a kukija. (mert baszod azt csinálod amit ő mond....)
2012. nov. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát nem éppen,igaz gyerekek vagyunk,de biztos nem téved belém semmije sem,és azért,mert egyszer azt tettem amit ő mond,nem igaz mindenre!!!!!!!!!!
2012. nov. 13. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!