Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy gyorsan haladunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy gyorsan haladunk evvel az egésszel?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta ismerkedünk egy fiúval,de eddig sose volt semmi közöttünk, mert volt barátom. De már szakítottunk 2 hónapja. Azalatt a két hónap alatt, sokat találkoztunk baráti társaságban, mindig egyre és egyre közelebb kerültünk egymáshoz. És eljött az az idő, hogy kettesben találkozzunk. Én mentem át hozzá, nagyon jól éreztem magam, akkor csattant el az első csók is,és majdnem lefeküdtünk már a 2. alkalommal amikor nála jártam. Nagyon megkívántuk egymást és nagyon nagy szeretettel öleltük egymást végig. Félek, hogy annyira vártuk a pillanatot és annyira hamar bekövetkezett, hogy szinte megkapott teljesen. Mit tegyek? Vagy hogyan fordíthatnám vissza? Nem szeretnék könnyűvérűnek tünni..
2013. máj. 29. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Istenem, ez a hülye társadalmi berögzülés...vonzódtok egymáshoz, kívánjátok egymást..miért ne történhetne meg? Ne foglalkozz már mások véleményével, csak a te boldogságod számít! Nem az, hogy ki mit gondol.
2013. máj. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hogy lennél már a szemében könnyű vérű, amikor évek óta ismered, dzsízusz! fuck logic :D
2013. máj. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet igaz..:) Régóta ismerem, de most kerültünk csak igazán közel egymáshoz
2013. máj. 30. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!