Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl gyorsan haladunk?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, de még csak most van először pasim mert otthonülő típus vagyok. 3 hete viszont összejöttem egy fiúval, akit már korábbról is ismertem és haverok voltunk, egy fősulira járunk.

Szóval 3 hete egy fesztiválon jöttünk össze (csak miatta mentem el oda, mert nekem már nagyon régóta tetszett és többet akartam tőle), de csak este jöttünk össze vagyis akkor történt meg a csók, utána beszélgettünk még úgy fél órát, aztán meg utaztunk haza. sajnos elég messze lakunk egymástól ilyenkor mikor nyári szünet van. 5 nappal később találkoztunk legközelebb, a szülei nem voltak otthon így hozzájuk utaztam és náluk is aludtam. egy ágyban vele, de nem volt semmi a hosszú csókolózáson kívül. 2 napig voltunk együtt, hazajöttem, utána héten (szóval mikor 2 hete voltunk együtt) ő jött hozzánk, arról már a szüleim is tudtak, itt volt 3 napot, 2 éjjel együtt aludtunk, akkor már simogatott sok helyen, csak bugyi+pólóban aludtam, mellemet melltartón keresztül fogdosta (jólesett). aztán ma jöttem haza tőle, mert megint náluk aludtam, de most 3 éjszaka is egymás után (egy másik fesztivál volt a városukban, erre hivatkozva mentem oda, mert anyáméknak nem tetszett hogy ennyit vagyunk együtt), akkor már bugyit kivéve teljesen levetkőztetett (mert én azt még nem hagytam), simogatott, csókolgatott mindenhol (bugyihoz nem nyúlt mert megkértem), nem aludtunk szinte semmit, és rendesen fel volt izgulva, meg én is nagyon benedvesedtem.

én ugye szűz vagyok még, és mindig úgy terveztem, hogy ha lesz egy kapcsolatom, akkor hónapokig várok a szeretkezéssel, el sem tudtam volna képzelni hogy 3 hét alatt már eddig jutunk, hogy szinte meztelenül csókolgat mindenhol. Ha erre gondolok, kis bűntudatom is van, de ugyanakkor ha együtt vagyunk, az nagyon jólesik.

Ő idősebb 2 évvel és több komoly kapcsolata volt.


Szerintetek is túl gyorsan haladunk ahhoz képest, hogy szűz vagyok és ő az első barátom? Mert én így érzem, viszont nem tudom meddig lesz képes várni a szexszel a barátom, ha ilyen hamar megmutattam neki már szinte mindent, lehet hogy azt hiszi hogy könnyen megkaphat, pedig én szexet még nem akarok :S


2010. aug. 4. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha gyorsnak érzed, akkor ja. Minek megkérdezni?

Amúgy meg szerintem nem...

2010. aug. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem, ennyi idősen talán már elég érett vagy a szexhez. Másrészt azt neked kell tudni, hogy megkockáztatod-e, hogy egy rövid kapcsolatban veszíted el a szüzességed. Három hét ugyanis kevés ahhoz, hogy biztosan tudd, hogy ez hosszú kapcsolat lesz. Mindazonáltal a helyedben hagynám a dolgokat folyni, csináljon veled amit csak akar, szerintem neked is jó lesz :)
2010. aug. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz az idővel, ha érettnek gondolod Magad és partnered a viszonyra, tedd nyugodtan, jól fog esni..
2010. aug. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem gyors.Az én barátommal több mint egy éve vagyunk együtt és ő 3 nap után már benyúlt a bugyimba.És ez nem azt jelentette h csak ezt akarja tőlem,mindössze mindketten akartuk.De lényeg a lényeg szerintem nem gyors :D
2010. aug. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


egészségetekre

2010. aug. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az egyetlen igazi kérdés az, hogy Szerinted túl gyorsan haladtok-e. Hogy más ezt hogyan ítéli meg, az nem számít. 20 évesen már sok tekintetben felnőtt ember vagy. Abban sincs kivetni való, ha 3 hét után, és abban sem, ha fél év után fekszel le valakivel, ha neked az jó.


Ha jól esik mindaz, amit a barátod csnál veled, és meg tudsz bízni benne, vagy vonzódsz hozzá annyira, hogy engedd neki és egyszerűen élvezd, akkor nem, nem korai.


De ezt csak a te mércéddel van értelme mérni.

2010. aug. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szép h idáig vártál a szexel:) Ne legyen bűntudatod ,ha jól érzed tőle magad h simogat:)^^ Fölösleges hónapokat várni, ne úgy fogd fel h juj 3 hét alatt lefeküdtem vele , hanem h 20 éves koromig szűz voltam , rátaláltam az ideális férfira és vele vesztettem el.Az idő lényegtelen:) Én pl 17 voltam ,fél évet vártam és vmi szörnyű volt.:) ha a fiú tudja ,h szűz vagy ,akkor meg beszéld meg vele h tegyétek különlegessé ha arra vágsz:) Nem hinném h azt hinné h könnyen megkaphat:) a mai 14 éves egy pohár vbk után kettédobja a lábát és nem él párkapcsolatban:) Ha csak sexet akarna akkor hidd el (20 éves lánynál nem várnak ennyit) .Ha két éves kapcsolata volt előtte akkor meg valószínűleg komoly.És hidd el nem kezdene párkapcsolatba ,ha csak meg akarna fektetni.Akkor ha első este nem jön össze tovább áll, ha csak ki akarja élni magát:) Nyugi érezd jól vele magad ,ne feszeng:) Vagy beszéld meg vele :) Hidd el ,megérti ha már rég ismeritek egymást:) Nagyon sok sikert hozzá:)
2010. aug. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha úgy érzed, gyorsan haladtok, akkor gyorsan haladtok. Ha a barátod szeret, akkor tudnia kell várnia, egyáltalán nem róható fel egyetlen lánynak sem, ha nem fekszik le néhány héten belül. Sokkal nagyobb az élmény, ha vártok előtte kicsit, mert jobban kívánjátok és több fokozatot átéltek! Mondjuk, ha már a melltartó is lekerült, akkor majdnem mindegy, de a tanácsom akkor is érvényes.
2010. aug. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 vivcsiike válasza:

RÉgen én is igy voltam vele hogy majd 8-7 hónap után esetleg lhet már valami...és utána szex...de ez nem igy van nem lehet ezt elöre megtervezni,ez amjd jön magátol,adja a helyzet ...

De ha iylen krédést feltettél akkor szerintem te nem avgy ebbe olyan biztos,csak akkor ad neki oda a szűzességed ha télleg biztos vagy abba hogy vele szeretnéd elvesziteni:)

Ha meg annyiira korainak tartod ezt akkor ne adj rá alkalmat,ne aludjatok együtt stb..igaz hogyha azt akarjátok h megtörnéjen ez akkor bármikor és bárhol megtörténhet:)


*Elnézést a helyesírási hibákért:D

2010. aug. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!