Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most szexet akar? Megmondjam...

Most szexet akar? Megmondjam neki, hogy én még nem szeretném, vagy csak húzzam az időt?

Figyelt kérdés

A barátom elhívott magukhoz filmezni és most először leszek náluk, ráadásul kettesben leszünk, mert az anyukája elutazott pihenni.

De nekem ő az első barátom és még szűz vagyok, ő viszont már túl van néhány lányon...

Szexre számít?

Beszéljek vele arról, hogy én még nem szeretném, vagy ne hozzam szóba, hanem inkább kerüljem, hogy 'olyan' helyzetbe kerüljünk?


2014. szept. 3. 16:30
 1/8 A kérdező kommentje:
2 hete vagyunk együtt.
2014. szept. 3. 16:32
 2/8 anonim ***** válasza:
beszélj vele természetesen , és ha ezen kiakad hogy ő azt akarna vagy akármi stb.. akkor küld el a fenébe
2014. szept. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
de meglehet , hogy egyálltalán nem szeretne semmi olyat ,csak veled akar lenni aztán kész
2014. szept. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

minden esetre ha oda kerül a sor akkor mondj te még nem akarod

ha erőlteti akkor csak szexet akar tőled


beszélj vele erről !

2014. szept. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ne menj át hozzá és mond el, hogy még nem szeretnéd odaadni neki magad
2014. szept. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy szexet akar. Lehet, hogy tényleg filmezni szeretne. De jó, ha előre tisztázod vele, hogy senkit se érjen kellemetlen meglepetés.
2014. szept. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

vsak akkor hozd fel ha ugy érzed hogy azt akarja

amugy kerüld a test közeli hejzeteket

amugy petting se jöhet szóba vagy ha csak simán megsimogatod neki vagy kiv ered netán

és nem nyulhatna hozzád csak max a cickokhoz az se?

nézd külön székről fotelról a filmet

de ő tuti visz magával gumit

2014. szept. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp említsd meg neki és ha azt akart akkor megérti és lemond róla ha szeret. Ha meg eleve nem azt akart akkor sem kell félned, mert nem lehet mérges amiért ezt feltételezed.
2014. szept. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!