Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha egy lánnyal már 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lánnyal már 1 hónap után le akartok feküdni, az azért van, mert csak a szex miatt kell?

Figyelt kérdés

1-1.5 hónapja randizgatunk, hivatalosan még nem is járunk. Múltkor mégis úgy rámmászott, én állítottam le, hogy egy kicsit korai még, hisz nem járunk... Azt mondta ő még senkivel nem beszélte így meg h járnak-e vagy sem, az jön magától... és hogy nem bír ellenállni és ő nagyon szeretné, aztán azzal példálózott, hogy a volt barátommal ennyi idő után már lefeküdtem (ami elég nagy hiba volt a részemről). Szerintetek csak arra kellek neki? Figyelmes, aranyos, de ez kicsit megijeszt. Korábban elég sok 1-2 hónapos kapcsolata volt és ő hagyta ott a csajokat... ráadásul 5 évvel idősebb... vhogy kicsit félek tőle. :S Mit gondoltok?

19/L


2010. márc. 7. 12:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát. Szerintem a szex nem rossz dolog.

Azaz persze csak akkor, ha érzel is iránta valamit (vonzalmat, szeretetet stb.)

Ha ezek nincsenek meg akkor ne feküdj le vele.

De ha igen, akkor szerintem nem korai.

Próbáld elfelejteni az eddigi énét, és arra koncentrálj amilyen most.

2010. márc. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Több mint egy hónapja veled találkozgat, HAJT rád!Te vagy neki aki kell, és hát persze hogy be van indulva!Gondolom smaci, ölelgetés van, akkor meg pláne.

21f

2010. márc. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak dugni akar, sajnálom!:/
2010. márc. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Eléggé nyilvánvaló hogy mit akar...Szexelni...Ezt sajnos így keményen és korrekten kellet hogy leírjam neked mert így érted meg.Szerintem te ennél többet érdemelsz, dobd ki a büdös francba, és keress egy normálisabb srácot. Az emberek nem szoktak 1 2 hónap után szexuális kapcsolatokat létesíteni...

Gábor

2010. márc. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem valószínű,h csak a szex miatt,mivel nem hiszem,h ennyi ideig találkozgatna veled csak azért.Én a barátommal pl hamarabb szexeltem,minthogy jártunk volna.Mégis 1ütt vagyunk.
2010. márc. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem is csak a szex kell neki..
2010. márc. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szexelni akar, az nem kérdés, de nem jelenti azt, h utána kidob! Az én pasim is szexelni akart már 1 hét után, de emiatt nem hajtottam el! 2 hét után megtörtént és már1,5 éve együtt vagyunk!

Minden pasi szexelni akar! Ez természetes! Csak rajtad áll, h mikor történik meg!

2010. márc. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem erőlteti, de látom rajta, hogy már nagyon szeretné. Viszont így, hogy nem járunk és egyikünk sem szerelmes, így nem akarom még. :S
2010. márc. 7. 14:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha tetszik neked és vonzódsz hozzá akkor feküdj le vele
2010. márc. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ti most milyen viszonyban is vagytok? Meddig jutottatok? Mi az h csak randizgattok? Vagy csak húzod az agyát? Vagy én nem értem! Miért nem jártok? Vagy mi számít "csak" randinak és mi számít járásnak nálatok?
2010. márc. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!