Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Akarom, de nagyon szégyenlős...

Akarom, de nagyon szégyenlős vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kívánom a barátomat,szeretném meg minden.Egy gond van.Túlzottan szégyenlős vagyok,és zavarban lennék ha látna meztelenül.Mit csináljak ellene?

2014. szept. 7. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Korod?
2014. szept. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Tanuld meg elfogadni magadat.

Gyakorlati szinten: a tükör barátod, nézd meg magadat, elemezd, és rájössz, hogy semmi gond nincsen veled.

És ha teheted otthon legyél meztelen. Sokat tud segíteni a tested elfogadásában.


Mellesleg a párod egészen biztosan imádni fog, a probléma valójában nem létezik, csak a te fejedben. Semmi gond nem lesz, csak barátkozz össze magaddal :)

2014. szept. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
rugj be
2014. szept. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
16 vagyok:)a másodiknak köszönöm:)
2014. szept. 7. 15:59
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Nincs mit, sok sikert :)
2014. szept. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Evergrey ***** válasza:
74%
Igaza van Dowd-nak, ha a barátod szeret téged, márpedig nyilván azért a barátod, mert szeret, akkor szépnek lát majd téged. Úgyhogy ne aggódj ezen, csak add át magad a kellemes érzéseknek. :)
2014. szept. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
65%
Ha szegyellos vagy akkor csinaljatok felhomalyban. Az az alakot is kiemeli. Es ha a melltartod fennhagyod az elejen azzal sincs semmi gond mert ha belejottok ugy sem fog mar erdekelni a szegyelloseg:)
2014. szept. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!