Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egyetemen leszek kolis. Mit...

Egyetemen leszek kolis. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Ugy hallottam, hogy sok ott a "konnyuveru" lany. Viszont en meg szuz vagyok, de nem azert, mert nem akartam elvesziteni, hanem sose jott ossze, mert dagi voltam nem kellettem a lanyoknak. Az ido elteltevel lefogytam es mar testepitesbe kezdtem es mostanaban egyre tobb nonek jovok be.

Ez volt a bevezetes.

Szoval a kerdesek az lenne, hogy:

-Ha ugy alakulna egy buliban erdemes lenne elvesziteni a szuzessegem?

-Tartok tole, hogy gyereket csinalok valakinek. Persze probalt mar gumit huzni a cerkara, de ennek ellenere is tartok az apasagtol.

-Ha vegeztunk, akkor mit csinaljal a gumival? Vigyem magammal?

Esetleg, ha valaki meg el tud latni valami hasznos tanaccsal azt szivesen meghallgatom.

Koszonom!

18/F


2014. szept. 8. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne hidd, hogy a valóság olyan mint az amerikai pités..
2014. szept. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

- Ha nincs más megoldás, akkor igen.

- Ha védekeztek, akkor elég kevés esélye van a gyereknek.

- A végén idd ki belőle a lét, különben egy idő után meddővé válsz.


Sok sikert ;)

2014. szept. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
84%

Észre sem fognak venni,nyugi.

20/F szüz

2014. szept. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Koliban egy darabbal sincs több könnyűvérű lány, mint bárhol máshol. Max. több a buli. Ha eddig nehéz dolgod volt, eztán se fog a galamb a szádba repülni.
2014. szept. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ismertem BME-s ilyen csajokat pl és el kell h mondjam h ha nem is lesz gyerek de valami betegséget azt simán össze tudsz szedni tőlük. Pl ők mind a 4-en HPV-sek voltak.


Ne tévesszen meg a koton van ami simán terjed mezei csókolózással v orálisan.

Az igaz h brutális orgiák vannak az ilyen helyeken de ha csak nincs róla friss papírja az illetőnek h tiszta én hozzá nem nyúlnék.


Nyugodtan lehet röhögni, de eldöntheted mi akarsz lenni, szűz de egészséges vagy vagy nem szűz csak HPV-s szifiliszes, AIDS-es...


Választhatsz, jobb ha tod h az olyan könnyűvérű lányoknak a kapcsolataik is hasonlóan könnyűvérűek és gyakran nem védekeznek.

Am a szifilisz kikezelése több év és elég kellemetlen szurkait kapsz majd.

2 embert is ismertem ilyen cipőben.


Na megéri ?

2014. szept. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Meggyoztel! Koszonom a felvilagositast.
2014. szept. 9. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!