Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek, hogy jobb az...

Szerintetek, hogy jobb az első szex?

Figyelt kérdés
Valószínűleg a hétvégén megtörténik köztem és a barátom közt az első szex.. arra lennék kíváncsi, hogy , ha elélvezek előtte akkor könnyebb lesz betennie?

2014. szept. 18. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Miért lenne könnyebb?
2014. szept. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%

Velem lenne a legkönnyebb.:D

Am nem

2014. szept. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj el előtte. Közben menj el, hagyd, hogy ő vigyen el, az a legcsodásabb.

Ha közben nem megy, akkor utána nyaljon ki, de előtte egyáltalán nem ajánlom, mert akkor megcsappanhat a kívánatod, ezáltal kevésbé kívánod majd, hogy megtörténjen.


Jobb ha nem mész el előtte, csak kényeztetve vagy.

2014. szept. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
Akkor lesz a legjobb, ha nem vele, hanem egy tapasztalt sráccal veszted el, aki többször is képes közben kielégíteni téged, miközben figyel arra, hogy minél kevéssé fájjon neked. Írj privit, ha érdekel :-)
2014. szept. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ő is tapasztalt, 2 éve járunk.. úgy gondolom "ért" hozzám. De köszönöm a válaszokat!
2014. szept. 19. 22:15
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A 4-esre ne hallgass, csakis a szerelmeddel feküdj le, nem kell harmadik, az később mindent elronthat.

A barátodnak kell kielégíteni, nem egy ismerősnek.

2014. szept. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A négyesre semmiképp se hallgass. Nekem az első nagyon fájt. Mindketten szüzek voltunk. De soha nem fogom megbánni! Mert szerelmes voltam belé, vagyok, és még mindig együtt vagyunk! Az elsőt nem kell úgy beképzelni, hogy csodás lesz, mert pofára lehet esni. A szerelmeddel csináld! És lesz, ami lesz, de legalább ne bándd meg! Mert egész életedre ki fog hatni. Egyébként is milyen az, ha kapcsolatban vagytok és te mással csinálod? Az már durva félrekúrás és a barátod helyében utána nem lenne gusztusom hozzád. Már bocsi, négyes válaszoló, részedről ez eléggé gáz dolog volt! De nem vagyunk egyformák.

Kérdező! Te csak szimplán bízz a párodba. Ha nem lesz túl kellemes, akkor ne keseredj el, majd felfedezitek idő közben, mi is a jó! :)

2014. szept. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát igen szerintem is a lényeg, hogy kivel.. nem az hogy hányszor elégít ki az elsőnél, arra még lesz ideje bőven :) Köszönöm a válaszokat!:)
2014. szept. 23. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!