Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A 20 év feletti tapasztalatlan...

A 20 év feletti tapasztalatlan srácok általában defektesnek számítanak ebben a társadalomban?

Figyelt kérdés

Elég sokat olvasok erről a témáról, hogy vannak egy páran, akik ismeretség nélkül megvetik az olyan embereket, egy részük tényleg olyan, akik gyűlölködnek és csak másokba keresik a hibát. Nekem se volt még barátnőm, nem úgy alakult az életem, ahogy terveztem, kicsit hosszú lenne leírni az okát. Másrészt olyan lánnyal szeretnék együtt lenni, akit szeretek és tisztelek, nem sok lányba találtam meg azokat a tulajdonságokat amiket keresek, nem a tökéletest keresem csak egy olyan lányt aki tetszik. Több ismerősöm javasolja, hogy gyűjtsek tapasztalatokat, amivel egyáltalán nem értek egyet, mert szánalomból nem akarok lefeküdni valakivel, csak azért hogy szerezzek egy kis tapasztalatot. Én úgy vagyok vele, hogy a hiányosságokat bepótolom egy normális kapcsolatban, nem hinném, hogy annyi mindent kéne tanulnom, mert az alap dolgokkal tisztába vagyok a szexuális rész is könnyen tanulható, ha valaki nem izgul annyit.

Engem kissé zavar, amikor valakit ismeretlenül elítélnek emiatt, mert az élet nem mindig úgy megy, ahogy tervezzük és az évek egy pillanat alatt elrepülhetnek felettünk. Belátom, hogy volt olyan időszakom mikor nagyon béna voltam és elég sokat szerencsétlenkedtem, de több hibámból tanultam és vannak még hibáim, amin azon vagyok hogy kijavítsam őket.


2014. okt. 3. 18:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
En defektes vagyok :/ 26/f
2014. okt. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Bizonyos szempontból igen, írom ezt úgy hogy szintén érintett vagyok. De ezt most hosszú lenne kifejteni.
2014. okt. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Igen. De nem csak ebben a társadalomban. Szerintem gyakorlatilag mindegyikben.


Olyan szakon tanulok, ahol van kb. 5 fiú (abból is 2 bu-.zi) és 30 lány. Jóban vagyok a legtöbbel és egy karácsonyozáson felmerült, hogy mit gondolnak a tapasztalatlan korunkbeli (20-21) srácokról. Mindegyik azt mondta kivétel nélkül az ott lévő kb. 15-20, egyetemen tanuló, elég okos lányból, hogy nem szívesen lenne olyan sráccal.

2014. okt. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem, legyen már egy kis önbizalmatok, nincs veletek semmi baj. 34N
2014. okt. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

4:

De van. Mert nem azért nincs nőjük, mert aszexuálisok. Nem azért nincs nőjük, mert soha nem gondolnak a szexre, pinára, mellre, szép arcra, punciban súrlódó, ki-be járó fa-.szra. Nem azért, mert nem néznek meg minden jó nőt az utcán, stb.


Ők is ugyanúgy vágynak a szexre, intimitásra mint bármely másik ember, de a félelmeik és gátlásaik miatt képtelenek megtenni olyan dolgokat, hogy odamenjenek egy lányhoz csak úgy ismeretlenül, aki tetszik nekik. Még ennyire sem képesek. Szomorúak, mert képtelen erre és szomorúak, mert nem tudják intimitásban részesíteni magukat.

És igen baj, mert a szellemük és testük egyik alapvető funkcióját (szerelem, szex, társ/partner megléte) nem tudják kielégíteni megfelelően.


Az első lépés a gyógyulás, javulás felé hogy elismerik a problémát és aztán megfelelő forrásokból tájékozódva (na ez is baj, hogy nincs szinte ilyen, vagy nehéz megtalálni) elindulnak azon az úton, hogy jobbá, boldogabbá tegyék a saját életüket.

2014. okt. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%

Sokan itt nagy tévedésben vannak. Ennek az egész koncepciónak a középpontjában nem a félelem áll, hanem az, hogy bár változó, hogy kinél mi a pontos ok, de alapvetően úgy nőttünk fel, hogy gyerekkorunkban egyszerűen nem tanultuk meg az emberi interakciók alapjait.


Nem nagyon tudunk beszélgetni, bajban vagyunk a metakommunikációval, és minden olyan társas helyzetben, amikor mások intuitív módon, ösztönszerűen viselkednek, mi zavarban vagyunk, mert nem tudjuk, mi a teendő.


A félelem és a gátlás tulajdonképpen nem az elutasítástól való félelem, sokkal inkább az ismeretlentől való. Ezen lehetne tapasztalattal és gyakorlással segíteni, csak itt pont ugyanaz a helyzet, mint álláskeresésnél. Kapsz munkát, ha van gyakorlatod, de mivel nincs, így munkát se kapsz, meg se tudod szerezni. Ördögi kör.

2014. okt. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nálam pl. a gyakorlat nélküli vagy kevésbé gyakorlottak előnyben vannak, úgyhogy nem kell általánosítani.
2014. okt. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Előnyben vannak? Miért? Való igaz, hogy abszolút szánalmasan tudunk viselkedni. Ebben mi a vonzó?
2014. okt. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
..csúnya emberek vígasztalják a depis csúnya embereket. ez egy ilyen világ sajnos. igen belsőre minden ember szép, mindenki egy megismételhetetlen csoda amit a mai világ szarba se néz, és ha nem tartozol a társadalom által ideálisnak tartott kategoriába ki vagy átkozva és felkötheted magad. szomorú tény, de ilyen a világ..
2014. okt. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem csak defektjeim vannak.
2014. okt. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!