Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Azoktól kérdeznék akik örömlán...

Azoktól kérdeznék akik örömlánnyal vesztették el. Milyen volt, hamar mentetek el, megbántátok, stb?

Figyelt kérdés

2014. okt. 10. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Egy örömlánnyal.Jézus Isten.Szánalom.
2014. okt. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

Én biztos, hogy prostival fogom, ha már nagyon unatkozom.

A "rendes" lányokból már kiábrándultam.

2014. okt. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Pár héten belül megyek, majd megírom milyen volt. Nem hiszem hogy megbánnám.
2014. okt. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Lehet én is azzal fogom,ha egyszer ráveszem magam.Mert egyébként teljesen levegőnek néznek a nők,mintha ott sem lennék.Nem hiszem,hogy sokáig bírom már így szűz állapotomba,hiszen bennem is ugyanúgy tombolnak a hormonok,mint bárki másba.Csak próbálom visszafogni,de nem egyszerű.

23/F

2014. okt. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Pontosan ìgy vagyok ezzel én is,fizetek érte csak legalább történjen már meg.
2014. okt. 10. 17:14
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
1-s vagyok.Vajon ki/kik pontoztak le.Vajon kiknek/kinek nem tetszik hogy szánalmasak.
2014. okt. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
8%

Ez olyan hogy nem mindeki lehet autoversenyzo! Ha nincs penzetek,nagy farkatok, nem vagytok jóképűek,sportosak stb. Mit vártok? Egy jó tulajdonság is elegendő ezek közül.


Nem tartjátok szanalmasnak ha valljuk be kutyának sem kelletek, erre ti akkor is!!!! Nőt akartok és elmentek inkább pénzért csak hogy hozzátok érjen valaki kényszerből... A kenyszeren a hangsúly.?

2014. okt. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6-os, nekem nem tetszett. Az ilyen magadfajta másokat lenéző, undorító hozzáállás miatt nincs kedvem eljátszani a gazdag, rendes, kigyúrt, intelligens, főnyeremény pasit a nőknek.
2014. okt. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
9%
Lenéző igen.Mert ezen TE tudnál változtatni,és nem rinyálni.
2014. okt. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez pusztán üzlet.
2014. okt. 10. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!