Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20éves vagyok és még szűz. Ez...

20éves vagyok és még szűz. Ez gáz? Volt egy 2éves kapcsolatom és sokszor próbálkoztunk, de sose sikerült: (Most ez lehet fura lesz, de annyira fájt hogy egyszerűen nem bírtam ki. a sírás kerülgetett mindig, Mitől van ez?

Figyelt kérdés
2008. aug. 11. 18:18
1 2
 11/13 Srapnel ***** válasza:
34%
Ha nagyon gyakran fáj, akkor menj el nőgyógyászhoz. Nem lehet mindent a görcsölésre fogni, jobb megnyugodni, hogy szervileg rendben vagy. Nem a 20 évesség, hanem a 2 éves kapcsolatosság az, ami ezt mondatja velem. Nem gáz, nem ciki, de megoldást igényel és már nem az itt kommentelők szintjén. 2 év hosszú idő, rengeteg pillanattal, amikor ellazulhattál. (Az is előfordulhat azonban, hogy méretben nem passzoltok.)
2008. aug. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
50%
szia!lehet hogy lelkileg nem voltál felkészülve.mindenesetre irány a nőgyógyász.vannak olyan nők akiknek vastag a szűzhártyája és műtéti úton kell rásegíteni a dolgokra.pl az egyik barátnőm is így járt
2008. aug. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

[link]

Kóti Ilona. A vaginalizmus kialakulását előidéző környzeti tényezők elemzése.1995

2009. jan. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!