Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megvan meg a szuzhartyam? Par...

Megvan meg a szuzhartyam? Par napja felizgattam magam es nedveztem utanna bement az egesz kozepso ujjam de nagyon fajt es egett. Ez reggel volt de este is ereztem a fajdalmat es egett.

Figyelt kérdés
Eggyaltalan nem vereztem csak fajt es egett.Megneztem tukorrel de nemlattam semmit csak egy szuk kis lyukat meg valami feher nedvet(most neztem meg tukorrel 5perce).Akkor most megvan meg a szuzhartyam? Engem nagyon megijeszt hogy ha nincs mar meg.
2014. okt. 13. 14:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Hát pedig az már nincs meg!
2014. okt. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Elöbb-utóbb pedig az lesz a sorsa, hogy búcsút intesz tőle.
2014. okt. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
16 vagyok es meg nem volt baratom(ha a korommal akartok zaklatni ne irjatok inkabb valaszt) nincs baratom.
2014. okt. 13. 15:04
 4/14 anonim ***** válasza:
Mostál kezet előtte?
2014. okt. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Végre 4es kimondta a tuti. Lehet attól égett, hogy sikerült valami jó kis fertőzést feltömködni a lyukadba.
2014. okt. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem mostam. De ha elmegyek dokihoz akkor a szuleim megolnek.Es mar megkelletvolna jonnie de nemjott meg.
2014. okt. 13. 15:16
 7/14 anonim ***** válasza:
Pedig erősen sanszos, hogy az édes kis punidat sikerült valami csúnya kis bakteriális fertőzéssel befertőznöd.
2014. okt. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Első olvasásra én is inkább higiéniai okra gondoltam, mint szűzhártyaira.

Mindig tiszta kézzel nyúlj magadhoz is és máshoz is!

A masztihoz meg sok sikert, remélem egyre jobban élvezed.

2014. okt. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Most mit tegyek ha tenyleg elkaptam egy fertozest?Anyunak elmondom de felek hogy megtudja hogy maszturbaltam. Szerintetek mit tegyek?
2014. okt. 13. 15:29
 10/14 anonim ***** válasza:

Elkaphattad sulivécén is, meg bárhol is ;)

Persze a dokival lehetsz őszinte talán, ha anyud nincs bent, köti a titoktartás.

#8as voltam

2014. okt. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!