Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megvan meg a szuzhartyam? Par...

Megvan meg a szuzhartyam? Par napja felizgattam magam es nedveztem utanna bement az egesz kozepso ujjam de nagyon fajt es egett. Ez reggel volt de este is ereztem a fajdalmat es egett.

Figyelt kérdés
Eggyaltalan nem vereztem csak fajt es egett.Megneztem tukorrel de nemlattam semmit csak egy szuk kis lyukat meg valami feher nedvet(most neztem meg tukorrel 5perce).Akkor most megvan meg a szuzhartyam? Engem nagyon megijeszt hogy ha nincs mar meg.
2014. okt. 13. 14:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Vizzel kell kimosni? Vagy ehez a doktor irfel valamit?
2014. okt. 13. 15:30
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát inkább ne mosogasd vízzel.

Először is léteznek intim szappanok amik a hüvely pH-jával megyeznek és nem teszik tönkre a hüvely falát.

Másodszor pedig ha elkaptál fertőzést azt ez nem fogja megszüntetni. Ehhez valamilyen antibakteriális szer kell.

Harmadszor pedig fertőzést nem csak maszturbálás közben lehet elkap. Amint már mondták, sokféle képpen is lehet. Nyilvános wc, suli wc, otthon is mikor csak nem kellő tiszta kézzel oda nyúlsz vizelés után, stb. Nem kell egyből azt mondanod anyukádnak, hogy könyékig magadban voltál. Mondd azt, hogy éget ott lent, nem tudod mitől van.

2014. okt. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Normálisan megmosdasz, belül nem. A doki meg fogja mondani, hogy mit csinálj. Ha bármit nem értesz, kérdezd meg még nála.
2014. okt. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Anyud nem kövez meg maszturbálásért. De ha tényleg fertőzés, akkora azt orvosnak okvetlenül látnia kell. Inkább ez, mint egy hosszú egészségügyi macera.

Ismerősömnek a méhét kellett kivenni, mert elfertőződött :S

2014. okt. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!