Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen érzés szexelni?

Milyen érzés szexelni?

Figyelt kérdés
Milyen érzés szexelni? Még soha nem próbáltam, de a pasimmal már tervezzük... :) Mégis nem tudom, jó vagy rossz érzés...?

2014. okt. 28. 14:50
 1/9 anonim válasza:
78%
Nagyon rossz, ezért csinálja mindenki. Hány éves vagy?
2014. okt. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom milyenre számítasz, de kalkuláld bele hogy élőben rosszabb lesz. Képzeletben úgyanis csak a jó dolgok jönnek elő gondolom a valóság viszont nem tökéletes, sőt, pont hogy nem az. Ott sok dolog közbezavarhat (erőhatások, szagok, zajok, önkéntelen testi reakciók, pszihológiai állapotok, fáradtság szintje stb), lásd itteni kérdéseket is. Kár, hogy a valóság nem tud olyan lenni mint a képzelet.
2014. okt. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Marko polo ***** válasza:
27%

1# xDDDD

Fiú vagy , vagy lány?

Mert ettől is függ...

2014. okt. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha megvan a vágy, nincsenek gátlások, és a felek odafigyelnek egymásra, akkor fantasztikus. :)
2014. okt. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
NE szexelj könyörgöm..ennyi esszel..
2014. okt. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Felelősségteljes.
2014. okt. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Nekem sokszor fáj(persze kibírhatóan), mert gátlásos vagyok, és még kicsit tapasztalatlanok vagyunk. 17/L
2014. okt. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

Mennyei.


"Nem tudom milyenre számítasz, de kalkuláld bele hogy élőben rosszabb lesz. Képzeletben úgyanis csak a jó dolgok jönnek elő gondolom a valóság viszont nem tökéletes, sőt, pont hogy nem az."


Lehet elfogult vagyok, de nekem soha nem volt rossz benne semmi.

Az elsőt igen szépek képzelte, de mikor megtörtént utána nem hogy szép volt, hanem szinte ájuldoztam a gyönyörtől.

Tehát sokkal jobb volt, mint a képzeleteimben.


Persze az idézet is előfordulhat, de szerintem ha nagyon kívánod és nagyon szeretitek egymást akkor nagyszerű lesz.

2014. okt. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
52%
2014. nov. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!