Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak/fiúk! Ha már hónapok...

Férfiak/fiúk! Ha már hónapok óta próbálsz közel kerülni a lányhoz de a lány megmondta neked, hogy nem fog veled kezdeni, de még mindig fűzöd az miért van? Ennyire szexelni akar vagy szerelmes?

Figyelt kérdés

A lány csúnyán beszél és viselkedik vele és már azt is mondta,hogy menj el innen mert nem hiányznál neki de nem használ.

27 éves a fiú a lány 23



2013. júl. 20. 11:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/112 anonim ***** válasza:
59%
biztos érzi hogy a lány nem volt elég határozott amikor ezt mondta, és igazából csak kéreti magát
2013. júl. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/112 anonim ***** válasza:

ez a szerelem abba bizotsíthatlak

ha a férfi nem adja fel amikor lekoptatod akkor becsüld meg azt a férfit

2013. júl. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/112 anonim ***** válasza:

az a csávó szerelmes akármit mondhatsz neki nem fog elmenni

egy megoldás van ha teljesen megszakítasz vele minden kapcsolatot ha neked tényleg nem kell

2013. júl. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/112 anonim ***** válasza:
Kislány, el vagy tévedve, csak szexért egyik pasi sem megy el eddig, szeret téged. Idővel azért értenék a szóból, ha nem kellek, de túl könnyen nem adnám fel. Esetleg hagynám a lányt egy darabig, mert nem jó túlzottan nyomulni, csak elüldözném magamtól.
2013. júl. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/112 viktor123456 ***** válasza:

Amelyik szekér nem vesz fel, az után ne fuss.


Miért nem keresel másikat?

2013. júl. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/112 A kérdező kommentje:
Azért kedves Viktor1234 mert nem a fiú vagyok ebben a történetben hanem a lány.
2013. júl. 20. 15:45
 7/112 Kruger válasza:
60%

Valamilyenfajta függőséget él meg veled kapcsolatban. Ne vele foglalkozz, az ő érzésein nem tudsz változtatni, te csak annyit tehetsz, hogy megszakítasz vele mindenféle kapcsolatot, ha nem válaszolsz az SMS-ekre, a hívásait nem veszed fel, stb. akkor egy idő után fel fogja adni. Ilyen esetben általában minimum 30 nap no kontakt kell ahhoz, hogy kitisztuljon a feje és elinduljon egy elengedési folyamat.

Egy jó tanács: azon gondolkodj el, hogy miért történik ez veled? Mit mutat ez a helyzet számodra? Mit testesít meg az adott személy az életedben? Esetleg milyen elnyomott érzés van ennek az egésznek a hátterében? Te élted már meg, hogy valaki kellett volna neked nagyon de téged elutasítottak?

2013. júl. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/112 anonim ***** válasza:
biztos hogy szerelem! :) hisz ha csak arra kellenél nem próbálkozna újra meg újra..
2013. júl. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/112 A kérdező kommentje:
Akkor mikor kérdeztem,hogy mi a szándéka élvezi-e mikor a dolgait csinálja miért nem mondta el,hogy szeret vagy legalább is érez vmit miért állt és csak nézett,mosolygott mindent mondott csak a kérdésemre nem válaszolt aztán mikor még egyszer megkérdeztem azt mondta nincs szándéka. És mikor mondtam neki,hogy akkor hagyja abba azt mondta jó de mikor eljöttem azért még gyorsan megkérdezte,hogy akkor ne csináljam?
2013. júl. 27. 12:23
 10/112 anonim ***** válasza:
hát csak nem meri bevallani vagy ilyenek. de ha még mindig probálkozik akkor te döntsd el hogy te mit szeretnél tölle és ha ugyvan tegyél is a döntésedért! :)
2013. júl. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!