Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak hogy ne izguljam...

Mit csináljak hogy ne izguljam túl az első szeretkezést?

Figyelt kérdés
Már sajnos második alkalommal besültem mert annyira izgultam hogy hamar elélveztem vagy lelankadt :/ 22 éves férfi vok és még szűz,holnap szeretnénk megpróbálni a barátnőmmel és gondoltuk hogy veszünk egy üveg pezsgőt meg valami rövidet és hátha betudok lazulni. Ez mennyire segíthet? Vagy mit tanácsoltok hogy mit tegyek mit ne az elsőnél hogy ne süljek fel harmadjára? Ez számomra nagyon kínos és nem akarok megint úgy járni mert már így is parázok hogy mi lesz vajon...

2014. okt. 29. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Petting? Azzal hozzá tudsz szokni. L
2014. okt. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

barátnőd is kezdő még, vagy neki már hány partnere volt?

gumival próbáltátok, nem lehet, hogy az volt a gond?

2014. okt. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell izgulni, ha szeretitek egymást, akkor még az se gond, ha tizedjére is bénázol. Új partnerrel mindenki bénán kezdi még a rutinosabbak is. Felesleges izgulni!
2014. okt. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nyugodj le! attól megnyugszol!
2014. nov. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!