Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 22 évesen szűznek lenni csak...

22 évesen szűznek lenni csak szerintem gáz?

Figyelt kérdés
22 éves srác vagyok és még csak csókolózni se csókolóztam :( Bemesélem magamnak hogy az igazit várom de ez a kései szűzesség a maradék önbizalmam is elveszi ha kezdeményezésről van szó. Mit tehetek ellene?

2014. okt. 31. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Srácként az
2014. okt. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Ne várd?
2014. okt. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21 vagyok és nem érzem gáznak.
2014. okt. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Igen, mert agyilag még kisgyerek vagy.
2014. okt. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Keresd a leehetőséget
2014. okt. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%

Kezdjük azzal hogy 22 évesen már nem srácként kellene magadra tekinteni hanem FÉRFIKÉNT. Nem kell túlbonyolítani, túl filózni mindent, fantazmagóriákat gyártani. Add önmagad, a nők értékelik ezt.

39F

2014. okt. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

mi az, hogy gáz? mitől lenne gáz? mert ma már 14 évesen szexel a többség? butább vagy te attól, hogy 22 évesen szűz vagy? csúnyább? kevésbé vicces, jófej stb?


én 24 évesen vesztettem el a szüzességem és egy percig sem éreztem gáznak, mert tudom, hogy nem azért volt, mert nem lett volna kivel, csak nem akartam akárkivel, akárhogy. persze kicsit zavart, hogy nem vettem részt az ilyen tipikus csajos szexről szóló beszélgetésekben meg hiányzott is a fizikai része, vágytam is rá, de egy másodpercig se éreztem magam emiatt lúzernek. mert tudom, hogy amúgy nem vagyok az. külsőre, belsőre nincs gond velem, egyszerűen csak nem volt megfelelő személy és alkalom ennyi idős koromig. ez van.


ha elfogadsz egy jó tanácsot, szerintem te se várd az igazit, mert az nem létezik. szemmel láthatólag téged zavar a dolog, akkor szedj fel valakit, akihez vonzódsz és tedd meg, amit tenned kell. ha annyira gáznak érzed ..

2014. okt. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7es komment mintha magamat látnám. Megvannak az adottságaim hozzá meg sokan vonzódtak is hozzám (később kiderült csak nem vettem észre a jeleket) csak nem merek kezdeményezni
2014. okt. 31. 21:55
 9/9 anonim ***** válasza:
hát én nem éreztem gáznak, pont azt írtam, te viszont annak érzed:D ez a kezdeményezés meg hülyeség, ha jól nézel ki, úgyis be fogsz jönni egy-két lánynak, azt meg észreveszed valószínűleg. és ha kölcsönös a dolog, akkor nincs olyan, hogy majd a fiú kezdeményez, mert neki KELL, hanem minden jön szépen magától. ne stresszelj rá erre nagyon.
2014. okt. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!