Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tényleg ciki szűznek lenni 19...

Tényleg ciki szűznek lenni 19 évesen? L

Figyelt kérdés

Nem rég voltam egy házibulin, ahol az egyik lányt (ő is 19) - a "legjobb" barátnői elkezdtek cikizni, mert a lány kibökte hogy valójában mégsem feküdt le az XY sráccal, úgyh még mindig szűz. Futótűzként végig terjedt a hír a társaságon a lány meg rákvörösen állt a középpontban.

A két kuncogó barátnőm között ott álltam én is fapofával és azon gondolkodtam, hogy akkor most nekem is szégyellnem kéne magam? Mert én is szűz vagyok, és ennek az egyetlen oka, hogy nem találkoztam még olyannal akivel megtettem volna.

Mindig úgy voltam vele hogy ha majd eljön a megfelelő ember, akkor ott lesz a megfelelő idő is hogy megtegyem és egy jó emlék maradjon. Nem fogom odadobni magam csak azért mert néhány vihorászó tizenéves szerint ez ciki.

Viszont elgondolkodtatott a helyzet, és főleg az, hogy sajnáltam azt a lányt a buliról.


Nektek mi a véleményetek erről? Én gondolkodom rosszul?


2014. okt. 27. 14:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
51%
Nem az! F
2014. okt. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Megmondó Ember ***** válasza:
52%
Nem ciki.
2014. okt. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen nincs, hogy valami "ciki". Nincs két egyforma élethelyzetű ember, mindenkinek máshogy jönnek a dolgok az életben. Valaki előbb, más utóbb tapasztalja meg az élet egyes dolgait. Szerintem nincs benne szégyellnivaló. Inkább azoknak kell szégyellniük magukat, akik ebbe képesek belekötni. Ne aggódj emiatt, a normális réteg egyáltalán nem tartja "cikinek". Én is szűz vagyok 21 éves létemre, és egyáltalán nem tartom magam nemnormálisnak. Csupán úgy alakult az eddigi életem, hogy nem volt még lehetőségem elveszteni. Ennyi.
2014. okt. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
76%
Nem ciki.
2014. okt. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
68%

Mi lenne, ha nem kérdeznétek ezt meg minden nap? Tegnap is volt egy 19 éves szűz kérdés...


Ne az érdekeljen már, hogy mások mit gondolnak, a saját életed, senkinek semmi köze hozzá.

(Nem olvastam el a kifejtést.)

2014. okt. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
77%
Nem és ha valaki kérdezi nem vagy rá köteles válaszolni. Magánügy. L
2014. okt. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Hercegnő_: ) ***** válasza:
100%

Tudom,barátnőknek mindent el szabad és kell mondani,én is ilyen vagyok..de a magánéletemhez senkinek semmi köze.Nem értem,miért kell a homlokra ki irni,hogy Heelóóó,még szűz vagyok..

Majd ha megtaláltad az igazit,akkor rájössz,hogy nincs olyan,hogy ez ciki lenne.Ő majd megérti a helyzeted és leginkább tisztelni és becsülni fog mégjobban,hogy nem teszed szét a lábad minden jöttmentnek. :)

2014. okt. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
az a ciki, ahogy a "barataid" kezeltek a helyzetet es kinevettek a lanyt.
2014. okt. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

a barátnőid elég bunkóak és valószínű hogy ribik:D


egyáltalán nem ciki

az a ciki hogy ilyen emberekkel barátkozol

ha rólad kiderül téged is cikiznek majd

inkább batátkozz azzal a lánnyal

2014. okt. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
77%

Van egy bátsi, aki válaszol az ilyen kérdésekre:

https://www.youtube.com/watch?v=1MLry6Cn_D4

2014. okt. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!