Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért mondják az emberek,...

Miért mondják az emberek, hogy gáz, ciki 30 évesen szűznek lenni?

Figyelt kérdés
30 éves férfi vagyok.Minap elhívtam egy csajt randizni, és amikor kapcsolatokról esett szó,elmondtam neki hogy szűz vagyok(mivel abszolút nem szégyenlem,nekem emiatt nincs miért szégyenkeznem), erre a csaj ledöbbent és elkezdte világmegváltó hülyeségeit mondani hogy: miből maradtam ki eddig,ez nem normális,ő nem bírta ki volna eddig, stb. Miután kitombolta magát elegánsan elköszöntem tőle, szóltam a pincérnek hogy a számlát a hölgy fizeti, és leléptem.Azért nehogy már a nyúl vigye a puskát,és a világ elvárása szerint keljen az embernek minden jött-ment pr*stituáltnak 18 évesen odaadni a szüzességét.Mert hogy ma már ez a divat, aki nem teszi bolondnak, pszichés betegnek nézik.Épp azért mert az emberekben semmi tartás, becsület nincs.Nem hiszem hogy az a gáz , hogy 30 évesen diplomával, sportolói múlttal szűz vagyok. Hanem inkább az amikor ilyen iskolázatlan tahók akik semmit sem tettek le az asztalra 20 évesen cikinek tartják a szüzességet.

2014. okt. 7. 13:48
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
41%
LOL és komolyan a csajjal fizetteted ki a cuccot? A sajátodat is? Öcsém, ha ekkora tapló vagy nem csoda, hogy nem volt még csajod, főleg olyan komoly kapcsolatban, hogy ráüljenek a farkadra.
2014. okt. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
79%

Nem ciki, de a kérdés még mindig ott van, hogy miért?

Én még csak 21 vagyok, de 30 éves korom előtt azért csak el akarom veszíteni a szüzességem, bár még reménykedem, hogy egy olyan valakivel, aki szeretni fog, és én is viszont.

2014. okt. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Még szép, bunkó volt
2014. okt. 7. 13:52
 4/37 A kérdező kommentje:
a Miérthez szerintem egyik nőnek sincsen köze, ez magánügy tabu egy párkapcsolatban is.
2014. okt. 7. 13:53
 5/37 anonim ***** válasza:
61%
sajna nem ilyen egyszerű a dolog, a miniszterelnök is egy tahó köcsög, aztán mégsem fizet adót, sőt az övét is velem fizettetik meg.
2014. okt. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
37%
Nem ciki, de hogy nem normális, az is tuti. Ha meg ilyen tahó vagy,szűz is maradsz halálodig.
2014. okt. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Kérlek, kifejtenéd nekem hogy miért nem normális?Ja mert hogy te már nem vagy szűz.Azért.
2014. okt. 7. 13:57
 8/37 anonim ***** válasza:
87%
Nézőpont kérdése, hogy mi normális, és mi nem az, de azt jobb lesz ha megszokod, hogy sokak számára ez nem az.
2014. okt. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
60%

Igen, és ez a normális. Tudod, a nemi vágyat a hormonok irányítják. Ha ez nálad nincs meg, akkor ott valami nagyon nem stimmel. Azon kívül ösztönös is, tudod, fajfenntartás, ami szintén nem normális, ha nincs.

Ha meg akarnád, de valami hülye elvi kérdés miatt nem teszed, az simán pszichés probléma. A szex azért élvezetes a legtöbb emlős állattal ellentétben, hogy csináld. Ha nem csinálod 30 évig, az nem normális.

A normális az lenne, hogy 30 évesen minimum egy tényleg komoly kapcsolatod volt már, de az se baj, ha házas vagy és vannak gyerekeid. Sőt, ez lenne a legnormálisabb, csak ugye a hülye felgyorsult társadalom...

Szűz párom még sosem volt, csak olyanok, akiknek 30 fölött még komoly kapcsolatuk sem volt, nemhogy házasság vagy gyerek, és mindenről kiderült, hogy bizony nem véletlenül... Kivétel nélkül mindenek volt valami olyan stiklije, amiből érthetővé vált, miért nem kellett még soha senkinek. Pláne, ha még ennyi idősen szűz lenne! :D

És mivel a kérdésben is RANDIZNI HÍVTÁL valakit, elég egyértelmű, hogy te akarnád, csak nem megy...

Valami komoly gond lehet veled.

2014. okt. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
44%
Legközelebb lenyelni a gombócot, jól megdugni a csajt, és aztán lelépni. Így magaddal szúrtál ki, nem vele.
2014. okt. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!