Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elmenjek prostihoz elveszteni...

Elmenjek prostihoz elveszteni a szüzességemet? 22/F

Figyelt kérdés
22 éves szűz fiú vagyok. Van egy 40 éves nő, aki nagyon tetszik, szeretném elhívni valahova és most azon gondolkozom, hogy előtte elmenjek-e egy prostihoz elveszíteni a szüzességemet, hogy ne bénázzak ha majd vele úgy alakul? Szerintetek jó ötlet így tapasztalatot szerezni? Illetve mennyire növeli meg az önbizalmamat a tudat, hogy már nem vagyok szűz?

2014. nov. 3. 15:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ne, a prosti jöjjön hozzád.. az úgy csibészes:D
2014. nov. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Azt nem irtad, hogy a csajnak bejössz-e? Ö tudja, hogy nem voltál még növel?
2014. nov. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem tudja, de talán sejtheti a viselkedésemből, eléggé zavarban voltam a közelében.
2014. nov. 3. 16:35
 4/19 anonim ***** válasza:
És azt tudja, hogy mi a terved vele?
2014. nov. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
majd megtudja :d
2014. nov. 3. 17:05
 6/19 anonim ***** válasza:
én már voltam csajjal, tapasztalatlan se vagyok, de új csajok társaságában még most is zavarba tudok jönni könnye, szóval hagyjuk hidd el rólam is sokan azt hiszik szűz vagyok, közbe meg nem is, ne foglalkozz mások véleményével nem ér annyit az egész ha mésza zért menj, mert te akarod csinálni és eleged van már a szüzességből sikertelenségből
2014. nov. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ne menj, vagy menj de utána ne panaszkodj, te akartad. Én nem mennék, de ez a te életed. Ha akarod elronthatod.


Ne.

2014. nov. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ha mennék, nem mások véleménye miatt mennék, hanem tapasztalatszerzés céljából.
2014. nov. 3. 21:40
 9/19 anonim válasza:
El kell menni a férficsinálóba
2014. nov. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
68%

szerintem nagyobb gáz a prosti , mint az hogy vele veszítenéd el

attól hogy lenyomsz egy hivatásossal egy 10 perces menetet, még nem fogsz érteni a szexhez, és ugyanúgy bénázni fogsz a nővel, mint prosti nélkül. a jó szexhez idő kell, nem fizetett nő

2014. nov. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!