Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elmenjek prostihoz elveszteni...

Elmenjek prostihoz elveszteni a szüzességemet? 22/F

Figyelt kérdés
22 éves szűz fiú vagyok. Van egy 40 éves nő, aki nagyon tetszik, szeretném elhívni valahova és most azon gondolkozom, hogy előtte elmenjek-e egy prostihoz elveszíteni a szüzességemet, hogy ne bénázzak ha majd vele úgy alakul? Szerintetek jó ötlet így tapasztalatot szerezni? Illetve mennyire növeli meg az önbizalmamat a tudat, hogy már nem vagyok szűz?

2014. nov. 3. 15:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%
Elmenjek prostihoz elveszteni az önbecsülésemet?
2014. nov. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

Ne

Igazava van annak aki azt irta h jó sexhez idö kell,

Tehat ha mondjuk 1 évig jarnál a prostihoz ugy lenne ertelme de 1 alkalom miatt nem lesz semmi tapasztalatod.


Amugy nem hinném h zavarná a nöt h szüz vagy, legalabb kedvere tanitgathat. Legallabbis én nöként igy látom.

2014. nov. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

Szerintem se. Akkor menj, ha nincs lehetőséged privát kapcsolatra, és nem is látsz erre esélyt egy jó darabig. De akkor sem biztos, hogy segíteni fog bármiben.

Én 23 évesen kezdtem ilyen helyekre járkálni, de 26 éves koromig nem volt senkim. Aztán amikor lett, akkor semmi hasznom nem volt ezekből. Szexuális téren az első barátnőmmel sem fejlődtem, pedig több hónapig voltunk együtt. Ehhez egy jó társ kellett.

2014. nov. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Értem, meggyőztetek, úgy döntöttem nem megyek el. Köszönöm a válaszokat!
2014. nov. 16. 20:37
 15/19 anonim ***** válasza:

Mond el neki a kellő pillanatban!

Be fog avatni! ;)

2014. nov. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Excabeludo válasza:
Szerintem együtt menjetek a prostihoz és vedd rá hogy ő fizessen.
2014. dec. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Na kérdező, így lassan 2 év után, mi történt?
2016. dec. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kérdést :D 2015 nyarán sikerült elvesztenem és nem egy prostival, amit egyáltalán nem bántam meg :) azóta több kalandom is volt és már egyáltalán nem idegen számomra ez az ismerkedés dolog :)

A kérdésben szereplő hölggyel végül nem lett semmi

2016. dec. 8. 13:13
 19/19 anonim válasza:
Igen,de kèszülj,hogy vissza fog utasìtani. Ez sem sètagalopp,a sok patkány véleménye ellenère sem.
2018. febr. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!