Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 éves lány vagyok a barátom...

17 éves lány vagyok a barátom 18! 3 hónapja vagyunk együtt, és már nagyon kívánjuk egymást de én félek hogy fájni fog vagy, hogy nem fogom sokáig bírni meg nem fogok tudni ellazulnivagy, hogy nem leszek jo. Tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 8. 15:00
 1/7 CptTomato ***** válasza:
100%

Hosszú elő játék a részedre.... esetleg egy kis síkosító(val való izgatás) nagyot dobhat a dolgon.

F/27

2014. nov. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
hat az elsonel nem az szsmit h jo e valaki meg csavoknal se szal ezen enyhen felesleges katogni kiscica. a tobi meg alakul ahogy alakul enyi.
2014. nov. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsi az kimaradt hogy szűz vagyok, a barátom nem
2014. nov. 8. 15:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Először is: ne félj!

Lehet, hogy eleinte fájni fog, de utána nagyon jó lesz.

Mit nem bírnál sokáig? A fájdalmat? Az sem baj, ha második nekifutásra sikerül... És ráadásul az is lehet, hogy csak kicsit fog fájni, vagy egyáltalán nem.

Ne úgy állj hozzá, hogy "nem leszek elég jó". Kívánjátok és szeretitek egymást és együtt fogjátok átélni ezt a gyönyört. Azt csináljátok, ami mindkettőtöknek kellemes és majd beindul magától a dolog. Amint megérzed, hogy jóóó, nem fogsz akarni leállni! Így működik az ember :)

Mint előttem is írták, a hosszú előjáték segíthet. Ne kapkodjatok, szánjátok rá az időt egymás felfedezésére.

Ne izgulj, csajszi! ;)

2014. nov. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanàcsokat sokat segítetek!!
2014. nov. 8. 15:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ìrj üzenetet èsbeszèlgettünk,adok tanácsot.
2014. nov. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
34%
bejáratnálak, csask úgy titokban mire sorrakerül, tökéletes lezszel
2014. nov. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!