Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nincs orgazmusom?

Miért nincs orgazmusom?

Figyelt kérdés
szoktam magam ujjazni, csikót izgatni, stb. de sosincs orgazmusom.. szeretnék spriccolni is de megelégednék vele ha simán csak lenne egy finálé az egész végén. értitek. szűz vagyok még, de szerintetek lehet, hogy szexbe se tudok majd elmenni?
2014. nov. 20. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert még gyerek vagy! :-)
2014. nov. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hallottam olyanról is aki felnőttkorban se tud. ezért kérdem hogy lehetek e olyan.a másik meg hogy olyan is van aki gyerekként elmegy
2014. nov. 20. 11:41
 3/8 anonim ***** válasza:
5%

#2


A többségnek sosem lesz. Ez van, bele kell törődni. Lényeg hogy nem a csávód lesz a hibás ezt ne feledd.

2014. nov. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát ez tök megnyugtató de tényleg
2014. nov. 20. 11:49
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
csikót izgatni? Mi vagy te, állatba_szó?
2014. nov. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

k**va vicces. csikló*

szerintem mindenkivel megesik hogy elír valamit..ha mást nem tudsz csinálni csak belekötni mindenbe akkor akár el is mehetsz

2014. nov. 20. 11:56
 7/8 anonim ***** válasza:
még mindig nem tudjuk a korod...
2014. nov. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező magadnak kell addig próbálkozni,amíg nem lesz csiklóorgazmusod. Ujjazással nehezen találod meg magadnak a G pontot a hüvelyben,így inkább a csiklóizgatást javasolnám.


Amikor nem vagy stresszes,szépen állj neki,kezd magad simogatni ahol jólesik,aztán lent is a nemiszervednél.Odatalálsz a csiklóhoz,kezd el masszírozni 1-2 ujjbegyeddel.Körkörösen,fel le sbt,ahogy neked jó.Majd érezni fogod, hogy mégjobb és mégjobb...aztán már nagyon jó és akkor elélvezel.


Nem kell feladni,sikerülni fog.

2014. nov. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!