Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy nemvagyok szűz?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok , a barátommal már több mint 3hónapja aktív nemi életet élünk , de anyukámék nemtudnak róla .. nagyon ellenzik a sexet, hogy mondjam el nekik ??

2013. okt. 6. 14:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
anya/apa nem vagyok szűz.....
2013. okt. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Miért akarsz magadnak rosszat...? Mi lenne, ha befognád a kicsi szácskád?
2013. okt. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Inkább mondja el. Ha ellenzik és eltitkolja akkor annál rosszabb lesz.
2013. okt. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
28%

"Szia Anya! Szia Apa!

Képzeljétek! 3 hónapja nem vagyok szűz! Na megyek, mert vár a barátom.. Sziasztok!"

Miért kell elhamarkodni a szexet? Miért kell már tizenévesen szexelni mindenkivel? Jó lehet hogy te nem mindenkivel de akkor is.. Tizenéves fejel már "aktív a nemi élet" -.-

2013. okt. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
szájon át :)
2013. okt. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Rolam meg nem tudják hogy több mint 1 éve nem vagyok szüz és prostival vesztettem el.Kit érdekel?Te magánéleted csak figyelj a védekezésre.(21/F)
2013. okt. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
és ha én 30 éves létemre lefeküdnék egy 16 évessel, akkor pedofilnak mondanának egyesek? Miért, a barátjuknak szabad? érdekes felfogások. a fiataloknak mindent lehet, a kevésbé fiataloknak nem? Azért ezen elgondolkozhat, aki pedofilnak nevezne egy akárhány évest, aki 16 évessel lefeküdne.
2013. okt. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Papa, mama: én is akartam, ő is akarta, és nagyon jó volt, de ezt ti is tudjátok, nem?
2013. okt. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szigorúak akkor ülj le velük beszélgetni és mesélj nekik például a barátodról hogy ma is mész át hozzá vagy hogy nála aludtál vagy ilyenek és adj jeleket nekik ezzel. szerintem ha azt mondod nekik hogy tök jól elvoltunk a barátommal amikor nála aludtam akkor szerintme meg fogják kérdezni hogy lefeküdtél vele? te: igen. már 3 hónapja. nem nagy ügy:D
2013. okt. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
nagyon szigorúak ,ottalvásról szó sem lehet ,még be se mehetek hozzájuk
2013. okt. 6. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!