Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy mondjam el a szüleimnek?

Hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt a barátommal , és nemrég megtörtént amit a nagyja szülő nem szeret. Le feküdtünk egymással( kedves szurkálódók kedvéért nem aludni feküdtünk le.) És tudom hogy millió meg millió ilyen kerdes van már de nem találtam semmi kézzel foghatót :(

Kérlek segítsetek nagyon szeretjük egymást a barátommal de félek hogy elveszitem. Köszönöm előre is

15/L és 15/F


2014. nov. 24. 15:52
1 2
 11/15 anonim válasza:
Ha valamit nem mondasz el az nem hazugság. Ez nem olyan dolog amit a szülők orra alá kell dörgölni, esetleg ha rákérdeznek. Amúgy meg xarni rá.
2014. nov. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
anyukáddal jó a viszonyod? mond el neki nyugodtan...
2014. nov. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mondd el nekik a felét, hogy már pettingeltek, de fullos szexel 16 éves korotokig még várni akartok, és hogy ezt otthon szeretnétek gyakorolni biztonságos körülmények között.


Mondjuk húgomnak már simán megengedték hogy 15 és fél évesen sráca nála "aludjon", én már kiköveztem neki az utat azzal, hogy 17 évesen 16 éves csajom már nálam aludt. Mondjuk nálunk szülőknek sem volt nehéz beadni (a vallás nem robbantott nagyot a családunkban), hogy mennyivel biztonságosabb az egy ennyi idős lánynak, ha megbízható normális barátja van, mint az ha ri.ba.nckodni jár barátnőivel az éjszakába.

2014. nov. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a ti magánügyetek, nem kell beszámolni a szülőknek.
2014. nov. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Miért kéne elmondani? Vannak dolgok, amik nem tartoznak a szüleidre - a nemi életed (tekintsünk el attól, hogy gyerek vagy) pont ilyen.
2014. nov. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!