Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire fáj az első alkalom?

Mennyire fáj az első alkalom?

Figyelt kérdés

A párommal még mindketten szüzek vagyunk.

A tapasztalatlanságunk miatt eltudjuk rontani az első alkalmat?

És a lánynak (nekem) mennyire fog fájni?

És a vérzés azonnal lesz amint át szakad a szűzhártya vagy később, esetleg nem is lesz?


2014. dec. 3. 06:15
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Elviselhetetlen a fájdalom, lehet el is fogsz ájulni.
2014. dec. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Vegyetek be érzéstelenítőket, és készítsetek elő újraélesztő készüléket a kómába esés veszélye miatt.
2014. dec. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek, elfelejtettétek, hogy mennyire izgul az ember az első előtt?! :)


Kedves kérdező:

Ne idegeskedj! Csak lazán, és, ha elsőre nem is sikerül, majd másodszorra jobb lesz.

Én a saját tapasztalatomról tudok beszélni és két barátnőméről. Az egyiknek egyáltalán nem fájt, a másiknak csak kicsit, nekem pedig iszonyúan. A vérzés sem történik meg mindenkinél, nálam például nem volt.

Az első gondolatod lehet, hogy az lesz, hogy "mégis mit szeretnek ezen az emberek"? Mi addig sokat pettingeltünk előtte, mégis ez volt az első gondolatom az első igazi szex közben. Mert nekem nagyon fájt. Persze ne úgy képzeld el, mintha késsel döfködnének. Inkább feszítő érzés, pedig a párom nagyon odafigyelt rám. Szinte csak velem törődött.

Nekem még néhány alkalomig fájdogált, aztán elmúlt és minden zseniális lett! :)

2014. dec. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én bevallom, hogy nekem nagyon fájt, kb., mintha kést döftek volna belém, abba is kellett hagynunk...pedig nem voltam már gyerek (19L). Ez mindenkinél egyéni, függ attól is, hogy mennyire vagy szűk, mennyire vastag a szűzhártyád, mennyire óvatos, figyelmes a barátod, és mennyire vagy felizgulva. Szánjatok elég időt az előjátékra, és mikor már nagyon-nagyon kívánod, akkor hatoljon beléd. Mi kicsit elkapkodtuk.:/

Vérezni annyira véreztem, hogy lett egy kis folt a lepedőn, meg utána 1-2 napig enyhe, világos vérzésem volt, de egy tisztasági betét elég volt.

2014. dec. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :)
2014. dec. 3. 15:31
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

3 éve nekem is szűz volt a barátom és én is az voltam. Soha nem aggódtam ilyeneken, viszont szerettünk róla beszélni. Ha már tudod mi hogy funkcionál, érett vagy hozzá, védekeztek, akkor természetes mi probléma lenne?

Ha a szerelem megvan, a fájdalom eltörpül, mondhatni az is élvezetes.

A tapasztalatlanság meg nem azt jelenti, hogy valaki béna. Sőt sokkal jobb élményeket okoz sokszor egy szűz férfi mint egy tapasztalt. Nem nem fogjátok elrontani.


A fájdalom relatív. Nekem feszült, fájt, de ezeket az érzéseket teljesen felülmúlta a szerelem az élvezet a kívánat, a ragyogás, boldogság...

Nagyon szép dolog elveszíteni azzal akit szeretsz. Nem túl leni akartam rajta soha, inkább csak élveztem benne lenni. Életem legnagyobb élménye és persze azóta is gyönyörűek ezek az alkalmak. ;)


Nem mindenki vérzik, pl én egyáltalán nem véreztem, de attól még veled előfordulhat, ami nem rossz dolog. Ez is csak egy jelképe annak, hogy a barátodé lettél. :)


Csak lazulj el és élj a pillanatnak. Ne törd a fejed. Amire figyelj ugyebár a védekezés, de ezt gondolom nem kell taglalni.

2014. dec. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Szerintem ez egyenenkent valtozo. Nagyon sok mulik azon, hogy mennyire fokozatosan tortennek meg a dolgok egy kapcsolatban. Ez nagyon igaz a testiseggel is. En tobb mint fel ev egyutt jaras utan veszitettem el a szuzessegem az elso szerelmemmel. Nem azert mert feltem, vagy nem kivantuk egymast, hanem azert, mert varni szerettem volna. Ha tul hamar, atmenet nelkul megtortenik minden, fenn all az eselye annak, hogy kesobb egyaltalan nem fogod elvezni a szexet, senkivel. Nem egy ilyen baratnom van. A turelem, mint mondani szoktak, rozsat terem. Nekem speciel a szuzessegem elvesztesekor is volt orgazmusom, es azota minden alkalommal. Kis verzes van, es a fajdalom eltorpul a jo erzes mellett.

27/L

2014. dec. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!