Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális a viselkedésem?

Normális a viselkedésem?

Figyelt kérdés

Á. tetszett, 4 hónapig, nem volt semmi. Unokabátyja D. tetszik most,vele össze szeretnék jönni,de közben Á. legjobb barátjával kavarok, N.-nel, akivel néha smárolok és megujjaz. Szűz vagyok még, tehát nem értem miért igénylek ennyi foglakozást?! van ez így mással is, és ez normális?

18/L


2010. jan. 31. 18:40
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
97%

Hat eleg gaz, hogy barati tarsasagon belul repkedsz, mint egy ejszakai pillango, nem lesz valami jo hired:S Nem lennek egy cseppet sem meglepve, ha jol kibeszelnenek, meg kirohognenek a hatad mogott.

18 eves letedre tudnod kene a szabalyt! Se csaladtaggal, se haverral, sem baratno exevel nem kezdunk!!!! Kulonben aztan lehet sirni, hogy a kornyek ribancanak neznek!

2010. jan. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
96%

hát az elég érdekes h csak úgy néha megujjaz..azt hogy hozod össze?..mondod neki ,h van kedvem..legyél már a segítségemre?x)

dönts egy pasi mellett és a többit pedig hagyd.

17/L

2010. jan. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Á. nem tudja h D. tetszik, D. nem tudja h előtte Á. tetszett, N. pedig nem tudja, h Á. tetszett :) Csak én tudok minderről:)
2010. jan. 31. 18:44
 4/35 A kérdező kommentje:
néha találkozunk,és úgy :/ Semmi több,csak tapi, néha megujjaz, és csók.
2010. jan. 31. 18:45
 5/35 A kérdező kommentje:
És nem én szóltam neki h légyszi, csináld már...
2010. jan. 31. 18:45
 6/35 anonim ***** válasza:
92%
Hogy hagyhatod, hogy valaki csak ugy ujjazgasson, ha nem is akarsz tole semmit, szanalmas:S de inkabb szomoru. Es nem, egyaltalan nem normalis a viselkedesed, plane nem 18 eveshez melto.
2010. jan. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Én többet akartam tőle,csak ő nem jár soha senkivel :(
2010. jan. 31. 18:48
 8/35 anonim ***** válasza:
95%

18 évesen aztán rohadt nagy eszed lehet lány létedre..

ha most nem elég egy akkor mi lesz késöbb veled bogaram?

21éves vagyok basszus..2 pasinál több nem érintett meg,..te meg itt nyálazol.Az ilyen magad fajták miatt nincs egy rendes pasi mostanág.-18évesen minden pasit magadra cibálsz

2010. jan. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem meg teljesen normális viselkedés miért ne tetszhetne neki több mindenki??

Nekem pl a barátom tesója keltette fel az érdeklődésem és ezért mindenki lehuroggott gyakorikerdesen mert h milyen dolog már ez de hát az érzéseinket nem tudjuk irányítani ilyen téren...

2010. jan. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
37%
19/L
2010. jan. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!