Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, nem akarom elveszí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, nem akarom elveszíteni a viselkedésem miatt (? )

Figyelt kérdés
most kezdődött a nyári szünet, de én nem tudok mit kezdeni magammal. dolgozni szeretnék, csak eddig nem találtam munkát. egész nap otthon vagyok és már teljesen megöl az unalom. a barátom estig dolgozik uh csak utána tudunk találkozni, de én ma is már totál ideg voltam amikor jött, mert egyszerűen nem bírok magammal. össze is vesztem vele, mert minden kis apróságon felhúztam magam. nem tehetek róla, de én egyszerűen nem bírom ezt a semmittevést és félek, hogy neki meg elge lesz abból h egyfolytában idegbeteg vagyok. nem bírnám ki ha elveszíteném emiatt, de egyszerűen képtelen vagyok jókedvű meg kedves lenni annyira feszült vagyok:/ mit javasolnátok, mit tegyek h ne legyek ilyen?:S
2011. jún. 16. 20:15
 1/2 Panda Péter ***** válasza:
foglald el magad valamivel. vagy egyszerűen ne legyél idegbeteg.
2011. jún. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

+1

Keress munkát/hobbit/takarits naponta, tedd ami érdekel vagy amire képes vagy.


Megjegyzés: ha én melóznék estig és bnőm aki otthon van egész nap még baszogatna is esténként biztos h hamar megunnám..

szal változz

2011. jún. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!