Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Folyamatosan kigúnyol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan kigúnyol a barátnőm azzal, hogy hülye vagyok ha valamit nem értek meg elsőre, tanács?

Figyelt kérdés
Volt róla, szó hogy teszünk fel ilyen karácsonyi égőt az ablakba, és én nem értettem hova meg hogy akarja felrakni, nem értettem hogy mit akar a függöny mögé, vagy hogy ha a két ablak között vannak azok a fülek, amire ezt szokás rakni. De mindegy, és úgy elkezdett rajtam gúnyolódni, hogy milyen fogyatékos vagyok, hogy ezt sem vagyok képes megérteni. De mindenért csak gúnyol engem.
2014. dec. 7. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:

A kigúnyol és a barátnő szavak egy mondatba nem valók, ha érted mire gondolok.


Aki szereti a másokat, az nem gúnyolódik.

2014. dec. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tipli. Más az, ha viccesen tesz megjegyzést, de ez megalázó!

18F

2014. dec. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Buford Tannen ***** válasza:
Hagyd el... volt 1 ilyen kedves barátnőm nekem is,úgy beszélt velem a kezdettől fogva mint kanász a disznójával, és az utolsó beszólása ami betette a kaput, akkor volt amikor váratlanul bementem a szobába, ő megijedt és ezt mondta: "kurvä anyädat ijesztgesd!" Pofám leszakadt...
2014. dec. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 RRR ***** válasza:

ez nem barátnő,hanem egy lelki szadista aki ebben leli örömét


gondold át ezt a kapcsolatot alaposan

2014. dec. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet nagyon biztosnak erzi a kapcsolatat veled, es egyre jobban hatalmaskodni akar feletted.. hagyd ott, mert te valoszinu kedves fiu vagy es ezert is engedi el veled szemben magat, ohozza egy durvabb arrogansabb termeszetu fiu illik,azzal ezt nem csinalna. hozzad meg egy kedvesebb lany. Egyszeruen nem illetek ossze, es hosszabb tavon nem tudtok megvaltozni.
2014. dec. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Értsd meg elsőre.
2014. dec. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!