Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Transzexuálissal szex?

Transzexuálissal szex?

Figyelt kérdés
A párommal leszeretnénk feküdni egymással, és én szinte mindenre nyitott vagyok, viszont azt nem tudom, hogy ő egészen pontosan hogy van ezzel. Már többször is beszéltünk róla, de attól félek, hogy majd miattam lesz szomorú, mert lány teste van (amúgy ftm) és nem hiszi el, hogy engem ez nem zavar. De őt nagyon is zavarja, és attól félek, hogy majd közben elromlik a kedve és csalódik bennem. Akinek van tapasztalata ilyen téren, az írjon. Amúgy lány vagyok.

2014. dec. 11. 11:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
22%
ez most nem egészen értem xy kromoszómájú és lány teste van vagy csak férfinak érzi magát?
2014. dec. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Dr. Fétis nevű felhasználó válasza:


Ülj le vele megbeszélni,


Nem tűnt fel, hogy kérdező LEFEKÜDNI akar vele?

2014. dec. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Nekem az ellentétes (MtF) oldalról van tapasztalatom, de próbálom lefordítani.


Szerintem ne nőként próbáld meg Őt kezelni. A valódi problémája az, hogy fél attól, hogy nem tud veled úgy együtt lenni, ahogy lehetne. Nem fogja kimondani, mert férfi, és ez minden pasinak fáj, neki meg különösképpen. Próbálj meg közben is elvonatkoztatni a női részeitől (mell, szeméremajkak, csikló hormon előtt, hüvely, nyak), mert lehet, hogy élvezni fogja (az idegvégződések ott vannak), de utána rosszul eshet neki. Mondjuk ez minden transznál más. Segít, ha közben csatost használtok. Ha nem lehet, akkor próbáld meg Őt megnyugtatni. Hogy egy nőt millió féleképpen meg lehet érinteni, és attól ő nem lesz kevesebb, hogy pont úgy nem tud. Próbáld meg megismerni a testét, hogy neki hol jó (mármint ténylegesen), és egy kicsit másképp szerezni neki örömet.


Remélem, tudtam segíteni.

2014. dec. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!