Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tegnap ruhaban dugtunk a...

Tegnap ruhaban dugtunk a baratommal, szerintetek anya kiakadna, ha megtudna?

Figyelt kérdés
Szoval tegnap anya megengedte,hogy velem aludjon a baratom,de a lelkemre kototte,hogy ne szexeljunk..de nem birtunk ellenallni egymasnak,ezert `ruhaban megdugott`,vagyis imitaltuk a szexet,a boxeren keresztul a puncimhoz dorzsolte a peniszet,rajtam is volt bugyi..szerintetek megmondjam anyumnak?
2014. dec. 13. 18:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Minek mondanád meg? Ez nem szex, max petting
2014. dec. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen életképtelen vagy? Arról is beszámolsz anyunak hogy mekkorát kakiltál?
2014. dec. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
1-esnél a pont.
2014. dec. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 To7ka ***** válasza:
90%
Ha engedett együtt aludni, és csak ennyit csináltatok, akkor tökéletesen jó kislány vagy!:D Az elvárásnak megfeleltél, és kiélvezted a helyzetet. Ezt pontosan így kell! Amíg továbbra is meggondolod anyud kérését (és így ő engedékeny marad), nem kell beszámolnod arról, hogy a szabályokon belül mennyire voltál szabad. Még keményebben fogna...
2014. dec. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
1esnél a pont itt is. De amúgy ilyen fejjel szerintem még jó darabig ne is szexelj. Tisztában kellene lenni azzal, hogy az mi is... Istenem...
2014. dec. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%

Soha nem értettem, ez egyeseknél miért szex.

De légyszi, azt még ne csináljátok, nem kell még több hülye. Így is sok van.

2014. dec. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Csak ne szaporodjatok!
2014. dec. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem szex, illetve nem tudom, hogy miért tartozna anyádra a nemi életed, gondolom te sem faggatod ki.
2014. dec. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Lehet náluk úgy kezdődik a nap, hogy Húúú apád úgy meg baszott az este, hogy még most is fáj a seggem!
2014. dec. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
44%

Ne legyél már ilyen életképtelen kis sperma...

Nem kell mindenről beszámolni anyucinak. Ennek nincs is nyoma, nem szakadt át a szűzhártyád, kb semmi nem történt!

18F

2014. dec. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!